Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez adolog nem erdekes? Egyszer...

Ez adolog nem erdekes? Egyszer nincs maskor meg sok van?

Figyelt kérdés

Egyes bunozo csoprtok rettegesben tartanak idos embereket, csaladokat, sokszor ar,es belviz miatt kilakoltatott emberek

hazait raboljak ki.

A rendorseg letszam hianyra hivatkozva, szinte alig tesz valamit

Egy onkentesekbol allo "szervezet"tol kertek segitseget,es erdekes modon a rendorseg nagy erokkel vonultki,megakadalyozni ,hogy bemenjenek a telepulesekre.

Ez 2011 februar 27. tortent, Doc-Homokpuszta,es Gyongyospata telepuleseken.

Erdekes most nem volt letszam hiany, telepulesnkent min. 50 rendor.


2011. febr. 28. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Néztem Én is a Gyöngyöspatai cikket mint ahogy sok másikat is és felháborítónak tartom,hogy a rendőrség semmit se tesz.Még akkor se ha vérfolyik vagy éppen elöttük lop a szépnép akár egy egész házat is ,,létszámhiány" ra hivatkozva.Ez a mai Magyar ország ahol a MAGYAR népnek kuss a neve és csak egy dolga van...eltartani a szépnépet.


Az ,,önkéntes szervezet" kellene a rendőrség helyére máris élhetőbb lenne a környezet.

2011. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy fejétől bűzlik a hal. Megnéztem volna hány megyéből volt ott 50-en rendőr?
2011. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 shenk ***** válasza:
A gond nem a rendőrökkel van, még akkor sem ha jelentős részük megélhetési rendőr. Ők azt csinálják, amire parancsot kapnak, és ez nagy dolog. A gond a megélhetési rendőri vezetőkkel van, és rendőri szabályzatok életszerűtlen mivoltával.
2011. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugy gondolom en is,hogy a parancsok vannak rosszul kiadva.

A vezetok nem ismerik fel, vagy nem merik felismerni, ki a rossz ember, es kiket kell megvedeni.

2011. márc. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!