Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Gyurcsány-pajtás...

Mit szóltok Gyurcsány-pajtás beszédéhez a TV-ben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Épp nem nagyon tudtam rá odafigyelni, de egy beszédtől aligha fog hirtelen lendületet venni gazdaság.
2009. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Alapból "feláll a szőr a hátamon" tőle, de volt megint néhány olyan beszólása, ami amúgy is felidegesítene: (Az idézetek nem pontosak) "nincs munka, ezen nem is nagyon tudunk segíteni" pár perc múlva: "az emberek inkább dolgozzanak, mint segélyből éljenek" (A céljukkal egyetértek, de a logikátlanság fájó.); az alsó adóhatárt 1.7 millióról felemelik 3 millióra (ez jóóó), de! az adó 18-ról 19 % lesz... Namost azok, akik eddig is 1.7 millió alatt voltak, azok mégiscsak rosszabbul járnak (és valljuk be, ez a többség...)Nyilván nem egetrengető bevétel-csökkenés ez az egyes embereknek, de akinek a hónap végén azon kell gondolkodni, hogy kenyeret vegyen vagy inkább budipapírt (persze az occsó Tescos fajtából), az még ezt is megérzi. Miért nem a felső jövedelemhatárosoknak növelték az adószázalékukat? Nehogy szegényeknek a megszokott hóvégi Coca Colájuk helyett ásványvizet kelljen inniuk, nem? (NEM vagyok Fideszes, mielőtt valaki ezzel a szöveggel fröcsögné tele az oldalt!)
2009. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Megoldanám a munkanélküliséget és a cigánykérdést is 1-2 törvénnyel. Ami eddig segélyre ment, abból új rendőröket veszünk fel, ezáltal munkahelyeket teremtünk. CSP-t meg ilyen f@szságokat az aktív, dolgozó réteg kapjon. Ha valakit lopáson érnek ne legyen minimális büntetési tétel, ha egy csokit lop, akkor is ülje le a büntetését. Ha a rendőr úgy ítéli meg, hogy a helyzet megköveteli nyugodtan lőjön. Ezzel támogatni lehetne a normális dolgozó réteget, és én sem akarnám itt hagyni ezt a rohadalom, kizsákmányoló országot.
2009. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem "pajtásom" .... :)))

Egyébként olyan volt, mint mikor a hülye apuka a még hülyébb gyerekével beszélget.

2009. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Mar megint mit hazudott ossze? Nem hallottam, jobb is.
2009. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

a 19 36 ossal egyetértek, nincs is több hozzá szolni valom, itt csak az átlagon aluliakat bántják megint, gyurcsánynak magába kélne szállni, ö aki 200 akármennyit költ naponta nem mondja már meg hogy szoritsuk össze a dolgainkat, magánál kellene kezdeni, hát mit sztolok ???

Hát azt hogy régen el kellett volna távoznia !!!

2009. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy okos ember hülyének néz, azon elgondolkodok.

Ha egy idióta ember néz hülyének, az felháborít!


Két hete vesztettem el a munkahelyemet, háromezer forintunk van itthon, és ki vagyok oktatva rendesen, hogy dolgozzak, ne segélyért kuncsorogjak!


Szerinted mit szólok? (köpedelem az egész)

2009. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
De jó, hogy én rajzfilmcsatornát nézek, és nem kell ilyeneken idegesítenem magam :-D
2009. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

.

A helyzet az, hogy én utálom az egészet... A politikát, az MSZP-t a FIDESZ-t az összes mocskos zsidócigány bandát... Viszont az embert, Gyurcsányt, annak ellenére, hogy magáért a helyzetért utálom, bár baromira nem lehet egy emberre, vagy egy pártra fogni ezt, mégis becsülöm, tisztelem, hogy kiáll, elmondja, össze-vissza beszél. Egy okos ember, jól csinálja a MAGA dolgát, nem értem hogy mi a f*sznak szenved az "ország élén", hiszen megvan neki az, ami neki kell...


Úgy gondolom, hogy a magyarok helyzetéért a Magyarok a felelősek, meg a történelem és a jelenkori hozzáállás. Mindegy hogy rohadt zsidó, mocskos cigány, köcsög székely vagy tróger-önsanyargató-tehetetlen-ökör magyar.


Én Magyar vagyok, de nem magyarnak vallom magam. A világhoz tartozom. Viszont a magyaroknak van egy olyan természetükből fakadó hibájuk, hogy képtelenek a szarból várat építeni, pedig szerintem LEHET. Meg sem látják a lehetőségeket. Ha esetleg igen, akkor is csak beszélnek róla, mert ők a szarhoz nem nyúlnak, inkább legyen szar!


Sőt mindenki a szarból épít várat az elején, ami akár gyémánttá is válhat! Mi, magyarok csak szarunk, szarunk egy helyre és odatoljuk a szart a kormánynak, hogy építsen belőle várat. A szarból kiszívják a "lét", majd tehetetlenül, bár lopva, kiállnak a publikum elé, és mi Magyarok meg szidjuk őket, hogy mekkora nagy f*szok...


Ami így is van, de amint mondom, azért mégsem.

Tehát ezt már régen elcsesztük és ha nem tér észhez a magyar, nem is lesz jobb... Egy embert (aki egy intelligens ökör) nem lehet fikázni, szidni, mert töri magát az "ország élén"... ha hiába is csinálja, de akkor is ő csinálja...


*** ne vegye seni sem személyes sértésnek, amiket írtam. általánosságban szólva gondolom. és úgy igazak is. ezvan.

.

2009. febr. 16. 22:12
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, szerintem a magyaroknak kevesebbet kéne politizálni. Amióta nem foglalkozom feleannyit se politikával, mint korábban (24 vagyok, szóval nem számít nagy múltnak), valahogy jobban érzem magam, és jobban mennek a dolgaim, mert arra figyelek, ami fontos, és nem arra, amibe nincs nagy beleszólásom, mert csak 1 vagyok. 2 éve március 15-re kiutaztam Velencébe, 1 napra (!), mert nem volt kedvem az ünnepi "balhékhoz", hazafelé jövet a többi magyarral együtt döbbenten ment a beszélgetés, hogy egyesek kapták az sms-eket, hogy mi történt, és totál cirkusz már megint. Hát mi, akik nem voltunk itt, és ezt a maratoni utat bevállaltuk, jobban jártunk legalább arra a rövid időre.
2009. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!