Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szakértő kormányunk lenne?

Bumbi02 kérdése:

Szakértő kormányunk lenne?

Figyelt kérdés
Pokorni (1998-2001 közt oktatási miniszter) szerint a balneologia az a bálnatenyésztéssel van összefüggésben, és az ehhez hasonló egyetemi szakokat nem kéne támogatnia az államnak mer nincs rá szüksége az államnak. Lényegében a gyógyfürdökkel való foglalkozásra Magyarországon tényleg nincs szükség....
2011. febr. 25. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bálnatenyésztés?? Egyáltalán létezik valahol ilyesmi? Nekem nagyon kamunak tűnik.
2011. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pokornitól származik ... a balneológia abszolut nem a bálnatenyésztésről szól, mint ahogy Pokorni mondta (asszem mai Mokkába volt) , pedig egy oktatási miniszternek ilyet illene tudni, vagy hogyha már nem tudja, akkor legalább ne beszéljen róla. A balneológia a gyógyfürdökkel foglalkozik...Magyarországnak erre viszont van szüksége szerintem.
2011. febr. 25. 17:53
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Ki mondta ezt neked, hogy szakértői kormányunk van?
2011. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy Pokorni ért bármihez is? Nem is baj hogy nem ért. A baj, hogy az ország egyik vezetője...ennyi erővel én is lehetnék, jó nagy f@szságokat tudnék mondani én is.
2011. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 doboszoli ***** válasza:

Az. Szakértő.

Minden intézkedésén tisztán látszik.

2011. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy csak hasraütésre mondta, hogy balneológia, és fogalma se volt, hogy tényleg létezik ilyen :D
2011. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az vesse rá az első követ aki rögtön tudta volna hogy mi az a balneológia
2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

akkor én vetem rá az elsőt.



amúgy meg

1. ha nem tudja mit jelent, minek beszél róla?

2. oktatási miniszter volt, elvárja az ember hogy legalább ilyeneket tudjon nem?

2011. febr. 25. 20:56
 10/11 doboszoli ***** válasza:

Vetem rá a másodikat.

Itt Pokorni csapdába lépett, ugyanis ebben a helyzetben nem lehetett "megmagyarázni" a butaságot, mint amikor a "mindenkinek jó lesz" c. előadást szajkózza.

De ez legyen a legnagyobb baj...

2011. febr. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!