Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Fidesz éles lőszerrel lövetett volna?

Figyelt kérdés

A fidesz éles lőszerrel lövetett volna a tüntetőkre 2006-ban.

[link]


2011. febr. 22. 19:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha igaz, akkor végre egy gondolat, amivel egyetértek.
2011. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
A Fideszről eddíg is mindíg azt gondoltam,hogy az biztos nem úgy gondolja ,ahogy mondja! Ez sem lepett meg! Ha Orbán szövege került volna ki 2006-ban,tömegbe lövetett volna,majd előre hozott választásokról dumált volna önsajnálkozva,majd tüntetéseket szervezett volna a polgári körösökkel,hogy maradjon,majd rájuk hivatkozva azt mondat volna,a nép döntött maradok! Az összes többi széljobber fórumozó,pedig a tüntetők sajnálata helyettt,most a :libsi-hippi-komcsi csőcseléket szídná,hogy: "mért rongálták meg a haza szívét,a csodá Pestet,ahol az igaz Horty kormányzott?"!!!!
2011. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

De fel voltak háborodva, hogy gumilövedéket használtak a rendőrök... Én miért nem kaptam belőle? Miért nem kaptam könnygázt se? Sőt, egy rendőr sem kergetett meg. Vajon miért?! Mert nem mentem oda hőbölögni, kukákat burogatni, térkővel dobálózni. Mit vagytok ezen annyira felháborodva? Annó, a nagy lövöldözésnél az egyik chatre az MTV székházból léptek be szórakozni. Odament az a "tüntető"? Dobálta a térkövet? Kurv@anyázta a rendőröket? Mit csodálkozik, ha megdádázzák?! Ráadásul az én adómból kellett rendbe hozni a fél várost miatta.

Begyöpösödött banda.

2011. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Ez kamu. Rágalom
2011. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek az utolsóval. Mindig azt mondom, hogy sokkal több mindent elértek volna a tüntetők, ha szép nyugodtan demonstrálnak a Kossuth téren. A céltalan rombolást és randalírozást meg kell állítani. Természetesen ésszerű keretek között, így a rendőri túlkapásokat is nyilván ki kell vizsgálni és megfelelően büntetni. Ennyi. Mit értek el? Gyönyörűen felújított tereket, utcákat romboltak szét, ártatlan emberek autóit tették tönkre, neadjisten gyújtották fel. Gyurcsány lemondott? Nem, sőt megadták neki a lehetőséget, hogy azt mondja: romboló huligánok miatt nem mondd le.
2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez történt volna, akkor Morvai Krisztina akkora hisztirohamot kapott volna, hogy feloszlatták volna az Európa Parlamentet.
2011. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

-"Mit szóltok ahhoz, hogy a Fidesz éles lőszerrel lövetett volna a tüntetőkre 2006-ban."-


Ekkora baromságot hogy lehet kitalálni!


Éppen arról szólt az eset, hogy az emberek mentek volna haza a fidesz naggyűlésről és az a néhány maroknyi zavarkeltő csoport akiket felbérelt a kormány, (a mag) aki gyujtogatott tv székházat és, tört-zúzott és provokálta a zavarkeltést ami indokul szolgált a békés emberek ellen a rendőr támadásra.


Azután a rendőrök már semmit nem mérlegeltek, utasítás szerint. Aki jött a fidesz gyűlésről az ebbe belekerült. Akkor már a tömegből is voltak akik bedühödtek a méltatlan támadás miatt, amikor már úgy is elegük volt a kegyetlen megalázó nyomorba döntő MSZP ország vezetésből, a kifosztásból, nyomoruságból. Most ők azok az áldozatok akikről szó van amikor a kártérítésről beszélünk, akiket csalárd módon tőrbecsalt az MSZP kormány vezetés élén Gyurcsány Ferenc.


Éppen a FIDESZ fordult volna a saját tábora ellen?

Még a feltételezés is beteges hazudozásra utal.



Ez az álhír is egy Gyurcsány-fogadalom része.


A FIDESZ-KDNP választási győzelmét követően, Gyurcsány eltorzult arccal és fuldokló hanggal fenyegette meg Orbánt, hogy megkeseríti az életét és megátkoztatja vele azt a pillanatot, amikor miniszterelnök lesz.


Meglehet, hogy életében először nem hazudott, mert hónapok óta mást sem tesz, mint a kormányt és miniszterelnökét szidalmazza, mikroszkóppal keresgeti a kákán a csomót, hétmérföldes csizmában járja az országot, hogy megmagyarázza lopott, megkopott és mocskos bizonyítványát, a nagyfokú amnéziában szenvedő (lelkesen tapsikáló) megfogyatkozott számú híveinek.


Rodolfóhoz hasonlóan, eltereli az emberek figyelmét vádaskodással, rikácsolással és fennhéjázó magabiztossággal, hogy feledtesse nyolc éven át tartó ámokfutásukat, hazugságaikat, szabad rablásaikat, adósságunk megtízszerezését és kádereik tömeges lebukását.


Erről szól ez az álhír is a többi hasonlóval együtt!

2011. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

1. KAMU!

2. Toroczkai? ő egy ügynök, bakker! Szerintetek miért nincs még sitten, ha akkora nagy "terrorista"? Budaházy viszi el a balhét helyette!

3. A Fidesz volt kormányon akkor? az ő szimpatizánsaikat is meglőtték, nem csak Jobbikosok mentek ki!

2011. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is azt kellett volna használni a csőcselék ellen, amikor felprédálták a belvárost, és a székházat.
2011. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%

..csak, hogy ne a saját emlékezetemre hagyatkozzak mindössze..


Abban ugye egyetértünk hogy akkor volt a FIDESZ naggyűlés a békés tömeggel (az Asztóriánál ha jól emlékszem).


Közben kerestem egy korabeli leírást egy szemtanútól, aki később hazaérve a tv-n nézte tovább a dolgokat.


Ezt olvasva, én is így emlékszem vissza az akkori híradásokra.


Idézem:

" [Sveti] [2010.dec.29. 12:31]

Kedves Zeusz! Nem vagyok pártkatona, zsoldos sem. A véleményemet fenntartom, bár lehet, hogy nem élesen kritizálom a jelenlegi hatalmat, de hidd el, hogy én is és a környezetem is szenvedő alanyai voltak a múlt rendszernek is és úgy néz ki, hogy ennek is.

2006-ban ott voltam az azon az ominózus Fidesz gyűlésen, örülök neki, hogy jelen voltam, mert láttam, hogy mi folyik. Senki nem ordított, nem gyújtott fel semmit, nem randalíroztak és mégis, ha netán nem oldunk kereket időben, akkor minket is megvernek, pedig nem uszítottunk és nem törtünk össze semmit. Az a viselkedés csak egy rendőrállamot tükrözött. Láttam, ahogy a Deák tér felől az Asztória irányába terelte a maszkos rendőrség a tömeget, és aki a járdán ment (pld. én is) a Deák tér irányába, kiterelték a hőzöngő tömeg felé, én erőszakosan nem mentem és mondtam, hogy visszamegyek az Asztóriához itt a járdán, ahol jöttem. De a hőzöngő tömeg még elég messze volt, így sikerült visszamennem és gyorsan a Corvin felé haladtam, mert már láttam, hogy itt baj lesz. Közbe egyik másik tömegben állónak jöttek a telefonok, hogy mit művelnek a rendőrök a Paulai Ede utcában is. A barátnőm kocsija a Népszínház utcában parkolt, ők a Librinél voltak amikor kapták telefonon a fülest, hogy mi történik a Paulai Ede utcában, telefonon kerestük egymást, de mindannyian a Népszínház utca felé mentünk. Jól láttam, amikor az Erzsébet krt-on is a terelték a hőzöngőket a rendőrök a békés tömeg felé, a Rákóczi tér irányában lovas rendőrök csapkodták az embereket ahol csak érték, az is lehet, hogy olyanokat is, akiknek ehhez a Fidesz gyűléshez közük nem volt, csak a visításokat hallottam és az embereket láttam futni. Ez egy borzasztó látvány volt, amikor hazajöttem, akkor láttam a tv-ben a barikádokat, a pusztítást, stb. Ezt a Gyurcsány kormány alatt Gergényi közreműködésével tették.


A tv- székház? - honnan tudta Balló György fél tízkor, hogy se Juhász, se Navracsics nem fog tudni kimenni az épületből? Ugyanis ezt akkor beszélgetés közben mondta. Már akkor felkaptam a fejemet, hogy honnan tudja ezt. Majd 10óra után tényleg megrohamozták a székházat és felgyújtották a kocsiját, mire az egyik tv2 műsorvezető részegen (ezt egy videó felvételen láttam a netten vágatlan formában) káromkodás közepette azt mondta: "te hülye, nem a Balló kocsiját kellett volna felgyújtani". A Kerepesi úti laktanyából kivezényelték a rendőröket és nem engedték oda, hogy a szegény vidéki rendőrök segítségére siessenek, hanem álltak a székház ellenkező oldalán és vezéreik tudták, hogy a szegény vidéki rendőrök áldozatul esnek. De ez volt a cél, legalábbis az általam leírtak alapján, csak elgondolkodni tudok az egészen, de hogy ezt ők rendezték meg, általuk megfizetett zsoldosokkal (a randalírozókra gondolok) és oda keveredtek a 64. vármegyések is, a zsoldos bérencek magukkal rántották azokat is, hogy legyen kire fogni a tettlegességet. Látom ezek hibáit is, de ne légy elfogult és ne hagyd, hogy uszítsanak egymás ellen. "


Forrás: [link]

[Sveti] [2010.dec.29. 12:31]

2011. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!