Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok fideszesek hogy...

Mit szóltok fideszesek hogy Orbán cenzurázza a rock és a rapzenét? Örlültök neki hogy már egy jó kis rock koncereten sem lehet káromkodni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 12:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:48


Pfff igen égek mint a zsír..... :D


Szánalmas vagy és vicces!!

2011. febr. 18. 14:58
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező megírtad már a hétfői leckédet?
2011. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Legalább otthon hallgathatok egy kis jó Guns'n'Roses-t, István a királyt, és hasonlókat? Koncertekre nem járok, mert nincs rá pénzem.
2011. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kérdező megírtad már a hétfői leckédet?


Most jöttem meg munkából!Majd vasárnap!:)

2011. febr. 18. 15:55
 15/20 A kérdező kommentje:

Legalább otthon hallgathatok egy kis jó Guns'n'Roses-t, István a királyt, és hasonlókat?


Már lehet azt sem teheted sokáig!:D

2011. febr. 18. 15:56
 16/20 anonim ***** válasza:

Érdekes én épp most hallgatok egy kis GNR-t, de a régebbiek közül, mert az új egy rakás... no mindegy! :)

"zopjatok lovat nyomorékok.....

Nem vagyok sem baloldali,se semilyen"

Igazad van, te nem vagy semmilyen csupán primitív bunkó!

53-asnak igaza van a cikkel kapcsolatban, de a beteges baloldali gyűlölete már fárasztó (egyébként meg nagy fidder :D

2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sverdans válasza:


Te meg egy szánalmas kis féreg vagy,aki mindig csak osztja az észt és aki marha okosnak képzeli magát!Te itt éled az életed vagy mi?Mert ahogy beleolvasgatok néha egy két hozzászólásban mindig látom az okosittásod.Keress magadnak egy pinát,vagy valami hasznos elfoglaltságot bunkókám!Szánalmas életed lehet te kis kocka.....

2011. febr. 18. 19:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, és kell a cenzúra. Igenis, nemzeti értékekre kell nevelni a fiatalokat. Bezony. Ezt persze rohadtul nem gondoltam most komolyan.
2011. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Az NMHH egyébként nem az új – a parlament által december 21-én elfogadott, jelentős bírságokat kilátásba helyező – médiatörvény, hanem még az 1996-os rádiókról és tévékről szóló jogszabály alapján indított vizsgálatot a budapesti rádió ellen és ebben az előd, az ORTT gyakorlatát követte."


Te nem olvasol el semmit, mielőtt hülyeséget linkelsz be? Leégetted magad te marha. Meg nézd már meg egy döglégy vagy Dopeman féle "dalnak" a szövegét.

2011. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pártállástól függetlenül szégyen!Mindenkinek joga van a véleménynyilvánításhoz.
2013. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!