Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok fideszesek hogy...

Mit szóltok fideszesek hogy Orbán cenzurázza a rock és a rapzenét? Örlültök neki hogy már egy jó kis rock koncereten sem lehet káromkodni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 12:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vagy éppen a politikusokat elküldeni meleg éghajlatra.....
2011. febr. 18. 12:38
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy linket tudsz adni?
2011. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igen!máris előkeresem!egy pillanat!
2011. febr. 18. 12:42
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



[link]



Bár ezek pont nem azok,amiket múltkor találtam,de azt is mindjárt elő keresem!

2011. febr. 18. 12:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hasonló provokációs póbálkozás mint a legtöbb hasonló.


Úgy emlékszem elhangzott, ahol művészi szempontból ki kell mondani valamit, annak ott a helye de nem máshol. Pl. nem a médiában és főleg nem napközben, ahol a gyerekek is hallhatják.

2011. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, rossz ajtón kopogtatsz a linkjeiddel, azokat a bírságokat ugyanis az 1996-os médiatörvény alapján, azok hatályában hozta a médiahatóság.
2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

El is olvastad a cikket, amit belinkeltél, te szerencsétlen balfácán?


"olvasható az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) egy 2007-ben született határozatában, hogy a hatóság melyik zeneszám miatt figyelmeztette a Petőfi Rádiót.


Ugyanis nem a Tilos az egyetlen rádió, amelyre a médiát felügyelő testület obszcén szövegek miatt lecsapott. A médiahatóság jogelődje, az ORTT számos büntetést vetett ki a korhatár-besorolás megsértése miatt különféle adókra, különösen a zenei klipeket sugárzó kereskedelmi tévékre. Így a Tilos Rádióra is, amely trágár rapszövegek miatt 2003-ban és 2005-ben is kapott pénzbüntetést, sőt nemrég három órára el is hallgatatták."


Hol volt Orbán 2003-ban, 2005-ben és 2007-ben?


Olvassuk együtt tovább a cikket:


"Az NMHH egyébként nem az új – a parlament által december 21-én elfogadott, jelentős bírságokat kilátásba helyező – médiatörvény, hanem még az 1996-os rádiókról és tévékről szóló jogszabály alapján indított vizsgálatot a budapesti rádió ellen és ebben az előd, az ORTT gyakorlatát követte."


Idióta baloldali :)))

2011. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

legalább olvasnád el amit belinkelsz..


"Az NMHH egyébként nem az új – a parlament által december 21-én elfogadott, jelentős bírságokat kilátásba helyező – médiatörvény, hanem még az 1996-os rádiókról és tévékről szóló jogszabály alapján indított vizsgálatot a budapesti rádió ellen és ebben az előd, az ORTT gyakorlatát követte."

2011. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

szopjatok lovat nyomorékok.....

Nem vagyok sem baloldali,se semilyen.Nem politizálok,csak ez szemetszúrt.Amúgy nem ez volt az,amit bellinkeltem,arra teljessen véletlenül bukkantam rá és nem kerestem,azért is nem tudom hogy hol van.De elő keresem!


Balfácán a jó édes anyucikád.....

2011. febr. 18. 14:27
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

ma 14:27


Egy balfácán baloldali vagy, és éppen égsz, mint a zsír. Ez az igazság.

2011. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!