Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Selmeczi 2005 óta lóg az...

Selmeczi 2005 óta lóg az adóhatóságnak. Erre is az állampolgárok hatalmazták fel?

Figyelt kérdés

[link]


A kétharmados többség arra is felhatalmaz, hogy milliós adócsalásokat ússzunk meg büntetlenül?

Egyiptom el tudta űzni tolvaj zsarnokát, mi meddig tűrünk még?


2011. febr. 12. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Tettél ellene valamit? Nem.

Teszel majd ellene valamit? Nem.

Ha tennél, lenne értelme, nem folytatná ezt tovább? Dehogynem, ott a mentelmi jog.


Ennek az országnak nem kellett, hogy eltöröljék a mentelmi jogot, nem kellett, hogy visszahívható legyen képviselő, nem kellett az elszámoltatás, inkább szavazott egy csomó birka a főkolomposra, a listaállításokra, a hazudozásra, az ígérgetésre, hátha mégis igaz, hogy holnaptól kolbászból lesz a kerítés.


Nem vagyunk Egyiptom.

Halomra ölhetjük egymást a Kossuth téren, ez még nem fogja arra kényszeríteni őket, hogy lelépjenek.

És ha lelépnek, mi lesz?

Semmi, ugyanők jönnek vissza, más néven, és semmi, de semmi az ég világon nem változik.


Kinek adnál annyi bizalmat, hogy egy polgárháborúban égő országot kihúzzon a bajból? Senkit nem érdekel, csak hogy megszedje magát, és bebetonozza a hatalmát.


Ha nekiáll az ország háborogni, lázadozni, akkor egyértelmű lesz, hogy amíg nem áll helyre a rend, nem lesznek választások: nem is lenn érdeke a jelenlegi hatalmi háborodott brigádnak, hogy rendezzék a helyzetet.

Amíg egymást nyírják a Zemberek, ők vidáman kilophatják a szemünket is, mert senki nem figyel.


Fel kéne nőni a demokráciához, de a többségnek nem megy.

Inkább visszaszavazzák a diktatúrát, mert akkor jobb volt, és bárcsak megint olyan lenne, mint a szocializmusban, amikor volt munka, KMK, meg indulók az ünnepeken.

2011. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd csak, ez is a Szőke Sötétség ötlete (szerintem vele kéne kezdeni):

[link]

2011. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Amit szabad Jupiternek....
2011. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem

Most boldog vagy?

2011. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én ugyan ki nem állhatom azt az idi**a b***atlan pi**át, de nekem pl. anno fél évre és nem kevés protekcióba került kiderítenem, hogy azért nem válaszol az apeh a kérvényeimre, mert az ügyintéző, aki velem foglalkozott elment szülni és az én ügyeimet elfelejtették máshoz átvezetni. az meg senkinek nem szúrta a szemét, hogy gyűlnek a papírok egy asztalon...


szóval a magam részéről bővel elképzelhetőnek tartom a történetét...

2011. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!