Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom hülyeségnek...

Bumbi02 kérdése:

Csak én tartom hülyeségnek hogy a romániai magyarok - kettős állampolgárok - magyar gyest és gyedet is kapjanak?

Figyelt kérdés
Aki nem itt dolgozik, nem itt adózik annak mégis ezt miből finanszírozzuk?
2011. jan. 26. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tévedve ha nem itt él nem kap se gyest sem gyedet
2011. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mivel az volna a korrekt, alap dolog, ha valaki itt él, dolgozik, adózik, az kap ellátást és szavazati jogot.
2011. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

El vagy tévedve ha nem itt él nem kap se gyest sem gyedet


Tudom hogy nem kap. Még. Egy romániai magyar párt mondta hogy kapjanak a kettős állampolgárok magyar gyest és gyedet anélkül hogy ott laknának.

2011. jan. 26. 20:16
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is felháborító, hogy aki nem itt él, az a magyar adófizetők pénzéből kapjon támogatást.

Nem beszélve a későbbi szavazati jogról. Miért dönt a sorsomról olyan, aki nem itt él?

Csak azért mert magyar? Mekkora baromság ez.

És már korábban írtam, hogy vannak szlovák magyar rokonaim (3,család), ők is felháborítónak tartják, mert jól meg vannak odaát, és nem értik, miért kavar a magyar kormány.

De, mit tehetnék, hisz egyesek a múltaban, Trianon szellemében élnek.

2011. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pontosan azt mondták, hogy egyelőre jó nekik az évi 20 000 forint, amit azok a magyar nemzetiségű családok kapnak, akik külföldön magyar iskolába íratják a gyereküket. Gyesről majd csak akkor lenne szó, hogyha a magyar gazdaság újra talpra állna.
2011. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

"Gyesről majd csak akkor lenne szó, hogyha a magyar gazdaság újra talpra állna."

- Meg persze akkor, ha már ANNYIRA BAROMIRA JÓL MEGY NEKÜNK, hogy másra már nem is kell költenünk... Tudod ITTHON emberek fagynak meg minden télen az utcán!

2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

"csak akkor lenne szó, hogyha a magyar gazdaság újra talpra állna."


A magyar gazdaság akármennyire talpra áll a magyarországon élőket kell belőle támogatni és nem mást!

2011. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

annyira nem vagytok kreatívak, így kell ezt felfogni:


[link]


:-)

2011. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

1: Erről jelenleg szó sincs, ez csak egy undorító hangulatkeltés.


2: Inkább támogatnám a határon túl élő becsületes magyar embereket, mint az itthoni c és zs kategóriás naplopókat.

2011. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen! Csak Te tartod hülyeségnek.
2011. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!