Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán diktatúrát épít?

Orbán diktatúrát épít?

Figyelt kérdés
Én nem igazán hiszem.
2011. jan. 25. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól is teszed kérdező,ha nem hiszed.A fórum tele van Fidesz ellenes,nekem semmi nem sikerül típusú emberekkel.Ők szerint igen.
2011. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Most párt szimpátiától függetlenül, most komolyan!

Hogy gondolhatnak olyat egyesek,hogy bármelyik MAGYAR POLITIKUS diktatúrát akarna kiépíteni????

Szerintem fogalmuk sincsen mi az igazi diktatúra!!!

Azért mert a média bal-liberális része, és politikusai egy része ezt sugallja, attól még nincs diktatúra! Én bármennyire nem szeretem ezt a pártot azt a pártot, soha nem diktátoroznám le például Gyurcsány Ferencet, pedig nagyon nem szeretem! Orbán Viktor és sokan mások pont a demokráciáért harcoltak a rendszerváltás előtt! A 2/3 miatt hiszik sokan ezt, mert a 2/3-dal sok mindent meg lehet változtatni...22 éve egy pártnak sem volt 2/3-a ezért nem megszokott,hogy egyedül hoz döntéseket, ezért hiszik azt,hogy diktatúrát építenek...Nem nem! Csupán a törvények szerint járnak el a 2/3-os törvények szabályai szerint! Ez attól még nem diktatúra! Télleg az eszem megáll!

2012. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Meg nem lehetne egyszer valaha az életben nem gyűlölködni, és ehelyett békében élni, és a MAGYAR NÉPNEK ÖSSZEFOGNI?????

Jobb lenne!

2012. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!