Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudja felvenni a...

Hogyan tudja felvenni a kapcsolatot egy földi halandó Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Viccet félretéve szeretnék vele beszélni személyesen.
2011. nov. 7. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Mit szeretnél? Megölni? Szerintem nincs idő, hogy veled hasonlókkal beszélgessen.
2011. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Viccet félretéve: Sehogy.


Még e-mailre sem válaszol, nemhogy személyesen.

2011. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg Kolopelét,hogy vigyen el hozzá. Neki baráti kapcsolata van vele.
2011. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
velem hasonlók ? Te egyetlen kérdésből megállapítod milyen ember vagyok? rettenetesen okos ember lehetsz. ez a mondat nálam annyit jelent hogy szívem szerint taposóaknákkal teli gázkamrába zárnálak. gyűlölöm az ilyen embereket mint te :) nem akarom amúgy bántani Orbánt, csak tanácsot szeretnék tőle kérni. találkoztam már vele. volt már nálunk is, csak akkor még kisgyerek voltam és jobban érdekelt az A8as audi amivel jött, mint ő maga.
2011. nov. 7. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen veled hasonlók! Akik bejelentenék, hogy nyomorog a család és "mit csináljon mi?! te szemét!".
2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha kisgyerek korodban találkoztál vele,akkor most sem lehet olyan nehéz a hozzád hasonlóknak.
2011. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szerinted emlékszik rá hogy kb 12 éve kinek dícsérte meg a biciklijét ? :D meg hogy ki volt az a kisgyerek akit úgy kellett kirángatni az audiból amivel jött? :D ne viccelj... ami volt elmúlt.pont
2011. nov. 7. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lakossági fórumon max.

amúgy sehogy


vagy szijjártón vagy lázáron keresztül pl.

2011. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
facebook? nem tudom, hogy ő írja-e az oldalt, vagy a talpnyalói...
2011. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sz1u ***** válasza:
100%

Kérdező!


Benne van a kérdésedben: "egy földi halandó"


12 év alatt Viktorunk már rég megistenült (sajnos ő maga is elhiszi), így földi halandóként semmi esélyed sincs találkoznod vele. Keress valaki mást, van még bőven olyan, akinek A8-asa van és még épp nem Isten!

2011. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!