Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet kapcsolatot felvenn...

Hogy lehet kapcsolatot felvenni Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Minden este a fidesz kiállítja a parlament elé és ezer forintért bárki szemen köpheti. Ebből nem az államadósságot próbálják törleszteni, csak új Audikat vesznek, de ott megtalálod.
2011. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha esetleg sikerülne őt elérned, akkor sem hiszem, hogy majd a te gondolataidtól fog felvirágozni Magyarország, mivel megmondom neked őszintén, hogy magasról sz@rni fog rá, hogy mit mondasz neki.
2011. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Írsz neki a facebookon.
2011. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Kis embereknek sehogy. Nekem már nem egyszer sikerült vele kezet fognom, mint nagyvállalkozó, többször találkoztunk már. Mondhatnám van némi üzleti kapcsolatunk. Még azt is mondhatnám, barátok lettünk. Mehet a lepontozás, itt úgyis ez a szokás ha valaki nem a nyomoráról ír és még Fidesz párti is. De én akkor is kitartok.
2011. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A Liszt Ferenc téren van egy menő étterem,néha oda szokott becsobbanni vacsizni.Ott hagyhatsz neki üzit.
2011. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Meghallgatja az imáidat is.
2011. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D Jó válaszok!:D Nem nekem kellett a válasz,egy barátom cseszegetett,hogy kérdezzem már meg itt...mert neki nagy terve van...de nekem is a véleményem az,hogy nem igazán érdeke neki,hogy jó legyen a népnek...röviden lesz@rja.... én spec az összes politikust rühellem...egyik sem fog jót hozni nekünk,szal mindegy.Lepontozni meg végképp nem fogok senkit! De az éttermes megoldás tetszett neki.... köszi.Legalább már nem baszogat...
2011. márc. 16. 18:42
 8/14 Dick Esmen ***** válasza:
73%
Hogy lehet?Küldesz nekem privátban üzenetet,találkozunk és én elviszlek hozzá(vagy aki akar azt).De legfeljebb 5-10 percre tudsz vele találkozni úgyhogy ne nagyon örülj.
2011. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj focizni a felcsúti csapathoz.
2011. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Szavalj neki Petőfit...
2011. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!