Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van munkanélküliség?...

Miért van munkanélküliség? Belenézek a újságba és rengeteg munkát találok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 18:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

19:02 igaza van

35 felett eleve be se hívnak.

Légy pályakezdő, de gyakorlattal, és felnőtt gyerekkel, viszont 27 alatt.

2011. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 22:24 -es.

Mint írtad,hogy nem neked szólt az igaz is.De azért részemről megint más szemszögben van az,hogy valaki megszerzi a diplomát és épp amiatt utasítják el egy natúr asszisztensi melórol mert ,,biztos nem ez kell neki" pedig jó lenne neki az a munkakör,mert az is pénz.Ezért tisztelet a kivételnek,aki ,,lealacsonyodik" a magamfajta sima segéd prolihoz.


23:23 -mas!

,,És akár tetszik neked akár nem, egy diplomás nem fog a segédmunkás állásra jelentkezni."


Akkor se tetszik mert attól,hogy volt lehetősége letenni,nem azt jelenti,hogy neki mindenből a jobb jár.Ha nem jó neki az alja munka akkor az se legyen jó,hogy bemenjen a munkanélküliekhez ,,koldulni" mások adóját,mert nem talált munkát ami épp a képesítéséhez jó !Akkor ha neki nem jó minden sz*r munka ,hát ne dolgozzon,éljen meg ahogy tud,de ne élősködjön.(megintcsak tisztelet az esetleges kivételeknek!)

2011. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A másik pedig az, hogy munkát én is tudok adni csak pénzt ne kérjetek.
2011. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

A hirdetések fele kamu - akkor már csak 25 maradt.

A többit meg leírták.

2011. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is rengeteg álláshirdetést látok: telefonos marketingeseket keresnek tucatszámra.

Nyilván senki nem megy olyan munkára, aminek már aq nevéből is lejön, hogy emberek átveréséről szól.

2011. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Tőlünk ma küldtek el 3 embert, 2 hetet dolgoztak, a cég túlszámolta magát, sokan vagyunk, nekik már tovább nem tudtak munkát adni, és ki tudja, mikor jövünk mi többiek, akik 2-4 héttel korábban kezdtünk, nekünk is egyre kevesebb a napi feladat, amit kiosztanak... És örüljünk, amíg tart egyáltalán, Budapest...
2011. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
44%
Egy diplomástól nem várható el ? Akkor elnézi, hogy éhen hal a KICSI FIA VAGY LÁNYA? Ennyire azért nem hülyék Ők sem.
2011. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 doboszoli ***** válasza:

Nem, még mi diplomások sem vagyunk ilyen hülyék.

Én voltam agrármérnökként éjjeli őr+ fólia fűtő, nappal szeméttelep őre, szállítmányozási diszpécser,üzletkötő.

Nem mondom, hogy használt az önbecsülésemnek, de túléltem(tük).

2011. jan. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!