Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki marad a mnyp-ban, megírná,...

Aki marad a mnyp-ban, megírná, h kb. mennyi van a mnyp-i számláján?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, hogy mennyi pénzt sikerül megmenteni Orbán királyunktól.

Az is elég, ha azt írja, h 3-4-5-10 millió felett. Nekem 4 felett.


2011. jan. 20. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
810 forint
2011. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem Orbántól mented meg a pénzed, hanem a mai nyugdíjasoktól!

Neked nincsenek szüleid?

2011. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Csak azok maradnak akik semmiképp sem szeretnének nyugdíjat kapni. De ha valaki nem akar, akkor meg mit számít, hogy mennyit nem kap meg?
2011. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Bizony nekem sajnos már tényleg nem élnek a szüleim, viszont van 2 gyermekem. Ugye nem baj, ha ők öröklik a pénzt, ha esetleg nem érem meg a nyugdíjat és mondjuk nem TE?

Kit érdekel a szomszéd város 70 éves bácsija. Visszafordítom a kérdést. Neki nincsenek rokonai? Ő nem fizetett semmit a nyugdíjalapba? Nekem mi közöm hozzá, nem feketén kellett volna dolgozni...... Egyébként meg így is a 24% befizetés megmarad, Te okostojás.

Ez az, mindenkinek a másé kell, hát én nem adom a "sok szegény nyugdíjasnak" a mnyp pénzt. És neked sem.


Máskülönben Te elhiszed, h ezt a pénzt arra fogják fordítani, amit mondanak? bruhahahahaha :)))))

2011. jan. 21. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy arra fogják fordítani, amit mondtak. Egyértelműen megmondták , hogy folyó kiadásokra, illetve az államháztartási hiány csökkentésére fogják felhasználni a nyugdíjpénzeket, nem nyugdíjakra. :D Ha 4 millió felett van a pénzed, akkor érdemes is maradnod, sőt egy és munkaviszony felett (ez talán 9 év de mittomén) azt az állami nyugdíjat is megkapod, amit addig befizettél járulék formájában.
2011. jan. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!