Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne valahogyan össze...

Nem lehetne valahogyan össze hozni egy tüntetést Orbán és a rendszere ellen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy egy 2006-hoz hasonló tüntetést kéne összehozni megint,de most egy kicsit felszerelkezve mennénk oda.
2011. jan. 20. 11:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Sajnállak kérdező.De ez a ti és nem a Fidesz hibája.Az én családom feje fölül soha nem fognak semmit elárverezni,mert semmin sincs hitelem.Saját gyáram van,ahol 70 embernek adok havi átlag nettó 200000 forintos fizetést.Az üzlettársam egy Amerikai üzletember,aki az üzletért felel,én meg a fejlesztésért és a minőségi termelésért.És az új adótörvény miatt még fogok embereket alkalmazni.Ja,és hogy én akkor vajon mennyit keresek havonta?Inkább le se írom.Az a baj hogy az értelmiség,meg a nagy tudású emberek nem írogatnak itt,de lehet hogy igazuk is van.Ugyan miről lehet itt beszélgetni az örökké elégedetlenkedő,soha semmi nem jó,mindenért más a hibás emberekkel? Én büszke vagyok a tudásomra,amit elértem saját erőből,arra hogy emberi körülmények között munkahelyeket biztosítok magas fizetéssel,és hogy 45 éves koromra elértem azt hogy a gyerekeim felnőttkora is biztosítva van.És az apám is ilyen volt.Úgyhogy te ne nevezz engem vadbaromnak,meg szemétnek,mutass fel valami hasonlót,utána beszélgethetünk!És még annyi,hogy magyarok dolgoznak,magyar termékeket gyártunk,és Magyarországnak adózunk.Csináldd utánam,te nagyokos."



Neked fizetnek ezért ember????? Vagy 10 szer ugyanezt a kiírást. Menj máshová osztani az észt.

2011. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Dehogynem fizetnek.A munkáért.Muszáj megírnom ezeket a dolgokat minden politikai oldalon,hogy lássák az emberek hogy nem csak tehetetlen egyének vannak ebben az országban meg Fidesz gyűlölők.És minden igaz amit leírok,még ha ez nem is tetszik sokaknak.Kár hogy hasonló emberekkel nem lehet találkozni itt.Valószínű hogy egy sem alacsonyodik le ide.Talán nekem se kellene,hisz semmi értelme.Az én életem ugyanilyen marad,meg a tiétek is.Valószínű hogy befejezem.Büszke vagyok magamra,semmi több.És van is mire,ellentétben a sok rongyrázóval.
2011. jan. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Kis cicám lehet , hogy a te tőkeerős vállalkozásodnak jól jön a társasági adó csökkentése, de úgy általában a kkv szektor ezzel nem lesz sokkal jobb helyzetben. Lehet, hogy te a járulékemelések miatt nem fogsz elbocsátani senki, de biztos lesznek akik igen, de több embert nem fognak foglalkoztatni. Ráadásul a helyzet úgy áll, hogy a Széchenyi terv egy kalap sz@r, végignéztem a pályázatokat, államilag támogatott hiteleket, ezekkel nem lehet elindítani egy vállalkozást, és a vállalkozás működésében se sokat segítenek, majdnem ugyanaz mint a szocik idején volt. Talán a Széchenyi kártya az ami valamire való, illetve a fejlesztési bankos hitelek, de ezek a konstrukciók bajnai meg a gyurcsány kormány ideje alatt is léteztek. A fidesz nem találta fel a spanyol viaszt, nem lesz egyszerűbb csak annak akinek működő vállalkozása, és felhalmozott tőkéje, valamint magasabb jövedelme van.
2011. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondd meg a szüleidnek, hogy a rendszer, amiben élnek, már 20 éve megszűnt. Ebben az új világban, már nem az állam dolga eltartani őket, hanem mindenki magára van utalva.
2011. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.Én másképpen látom kicsit a dolgokat,de majd az idő eldönti kinek lesz igaza.Kellemes napot,kis kandúrom.Azt hiszem én már leállok.Amit akartam már elmondtam.Én azt szeretném,hogy minden dolgozó jobban éljen,ami tőlem telik meg is teszem,ahogy eddig is.
2011. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

10:54


"Ráadásul a helyzet úgy áll, hogy a Széchenyi terv egy kalap sz@r, végignéztem a pályázatokat, államilag támogatott hiteleket, ezekkel nem lehet elindítani egy vállalkozást"


Attól, hogy te nem tudsz elindítani egy vállalkozást, másnak esetleg sikerülhet.

2011. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdezőkém...mondjuk összejön a kis forradalmad, de kit raknál kormányra a fidesz helyett? Szdsz kilőve, mszp főleg kilőve, szóval kit is képzeltél kormányra?
2011. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!