Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzem, hogy sokan nem is...

Jól érzem, hogy sokan nem is akarják, hogy az ország fejlődjön?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon látszik ez leginkább. Amint a kormány valamit rosszul csinál, jönnek ide gúnyos kérdéseket írni, mintha egész nap arra várnának, hogy valami rossz történjen, és lehessen kárörvendeni. Biztos, hogy ez a jó hozzáállás?
2011. jan. 15. 11:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A legtöbben normális fizetést, jobb életkörülményeket, megfelelő közbiztonságot, és színvonalas oktatási rendszert szeretnének. Arról már nem tehetünk, hogy az eddigi inkompetens, korrupt kormányok, beleértve a jelenlegit is, ezt nem tudták megvalósítani.
2011. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Meg fogják,de senki ne várja 9 hónap alatt.Amilyen állapotban átvették az országot még 10 év is kevésnek tűnik.Én megteszem a magamét hogy közel 60 ember megélhetését biztosítom a magamét is beleértve persze,ennél többet én már nem tudok tenni.A vállalkozókon meg a külföldi tőkén múlik a többi.A Fidesz alatt lesz rá lehetőség.Én azt nem értem soha,ha valakinek eddig sem volt jó semmi,akkor most miért a Fidesz nem jó?Végül is sejtem:Jó így anonim gyűlölködni,úgysem tudja senki ki az illető.Meg divat az épp hatalmon lévő pártot utálni,anélkül hogy belelátásuk volna a dolgokba.Itt mindenki tudja mit kellene csinálni,szerintem még az is akinek a 8 elemije sincs meg.
2011. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!