Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzem, hogy sokan nem is...

Jól érzem, hogy sokan nem is akarják, hogy az ország fejlődjön?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon látszik ez leginkább. Amint a kormány valamit rosszul csinál, jönnek ide gúnyos kérdéseket írni, mintha egész nap arra várnának, hogy valami rossz történjen, és lehessen kárörvendeni. Biztos, hogy ez a jó hozzáállás?
2011. jan. 15. 11:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne támogatná a fideszt a szavazóik? csak mert a GYK-n több utáljuk obánt fan van ez a fórum semmit sem jelent
2011. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

"Miért ne támogatná a fideszt a szavazóik? csak mert a GYK-n több utáljuk obánt fan van ez a fórum semmit sem jelent"

A támogatóik nem utálják.

A valóság, hogy nem csak a forumon van az orbán utálat.

2011. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki utálja Orbánt,mert tesz az emberek érdekében.Csak ez sokaknál jár lemondással.A legtöbb kritizálónak teljesen mindegy hogy ki volna kormányon,akkor is szarul élne,mert azt képzeli,hogy a kormány tartja majd el őket.A kormány csak segít,dolgozni,alkotni az embernek kell!Csak ezt sokan elfelejtik.És valóban,ők hátráltatják az országot,mert csak kritizálnak,mögöttük meg nincs semmi.Mindenki élhet jól,csat akarni kell.
2011. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
Te melyik párt birkája vagy?Mert látom bégetni rendesen tudsz.
2011. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11%

"A kormány csak segít,dolgozni,alkotni az embernek kell!"


A kormány segítsen az Orbán anyjának. Nekem nem kell. Beérem azzal ha nem lopják el amit megtermelek. Kwa anyjukat!

2011. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%

"Mindenki élhet jól,csat akarni kell."

Ezt azért kicsit tulzónak tartom mert akik dolgozni akarnak nem is tudnak ugy hogy jól sem élhetnek persze ezek miatt orbánt hibáztatni nem tudom miért kell? elmult 60 év kommunista kormányzásból a fikesz 4 évet kormányzott és ebből nyilvánvaló hogy orbán a felelős mindenért és mostmár hogy 1 éve ujra kormányon van a jövőnk is kilátástalaná vált volna? néhány ember szerint biztosan


Egyesek értelmi szinvonalát meg nagyon jól minősíti

pl: egy egyértelműen balliberális szimpatizásn honfitársunk.


Anyádat baxam szájba, köcsög!


A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56

2011. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Miközben jót nevetgéltem a reagálásaitokon,azon gondolkoztam,hogy nagyon egyszerű a magyarázat arra,hogy az emberek miért élnek rosszul.Mert egy gyűlölködő,mocskolódó,undorító emberekből álló romhalmaz.Én miért tudtam tudással,munkával magasra jutni?Mert akartam,és tettem is érte.De szerintem ti mást sem csináltok,mint azt nézitek,a másiknak miből tellett erre,biztos összelopta,nem fizet adót,stb.Két céget alapítottam,ahol minden az én művem a gépektől a termelésen át az üzlet megteremtéséig.Külföldi partnereim alig hiszik el,hogy ez a technológia lehetséges,mert még hasonlót se láttak.40 ember normális megélhetését biztosítom.Na,ki mutat nekem valami hasonlót a mocskolódáson kívül?46 évesen itt tartok.Ezzel a hozzáállással,meg a Fidesz állandó köpködésével ti sosem fogtok.
2011. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

13:46


"Miközben jót nevetgéltem a reagálásaitokon,azon gondolkoztam,hogy nagyon egyszerű a magyarázat arra,hogy az emberek miért élnek rosszul.Mert egy gyűlölködő,mocskolódó,undorító emberekből álló romhalmaz."


Ez nem igaz az országra, a gyk-ra viszont tökéletesen.

2011. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen,mivel itt nem jár semmilyen következménnyel.Én sem az összes emberre gondoltam persze,csak arra az elenyésző kisebbségre,akik itt gyűlölködnek.A Fradi szurkolók is azt a pár randalírozót szenvedik meg,akik miatt kialakult róluk egy általánosítás.
2011. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te milyen szurkoló vagy?Mocskolódó vagy csak a netes bunkók táborát erősíted?Szegény emberek,biztos sokat bántották őket gyerekkorukban,nem vitték semmire,de majd itt megmutatják!!!Megálljatok magyarok!Szánalmas vagy,inkább menj túlórázni,ne a net előtt ülj.Akiknek jó a Fidesz az nem szurkoló.
2011. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!