Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy zajlott le a médiatörvény...

Doboszoli kérdése:

Hogy zajlott le a médiatörvény elleni demonstráció?

Figyelt kérdés
Főként olyanok válaszát várom, akik ott voltak. Köszönöm.
2011. jan. 15. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én nem voltam ott, ezért engem is érdekelnének a válaszok, mert a magyar média olyan zéró szinten van, hogy ha volt is egy-két tudósítás, abból nem derül ki szinte semmi érdemi. Tehát kell a személyes hírszolgálat is.


Már egy másik válaszban írtam, hogy fontos fejlemény, hogy tömeget tudtak mozgósítani. Az elmúlt évtizedben erre egyedül csak a FIDESZ volt képes. Most olyasmit olvastam, hogy 10 ezer körül voltak, ami nagy dolog, mert nem párt szervezte, nem volt mögöttük milliárdos háttér.


Meg vagyok győződve róla, hogy a jelenlegi ellenzéki pártok közül senki nem fogja tudni leváltani Orbán Viktort. Csak valami új erőben, új megmozdulásban reménykedhetünk. Talán ennek is lehet a csírája ez a megmozdulás, vagy ha nem ez, akkor előbb-utóbb valami hasonló.

2011. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Historian73 ***** válasza:
100%

A tüntetés jól sikerült! A vártnál többen, nagyjából 11-12 ezren voltunk a Kossuth téren! A lapok ezt írták: "... Bár már volt olyan tüntetés, amelyet e közösségi portálról kezdeményeztek (Facebook) de még egyik sem volt ilyen hatású: a szervezők rendőrségi becslésekre hivatkozva tízezerre tették a megmozduláson részt vevők számát. Ez meghaladta a legoptimistább várakozásokat is. ... bejelentették, hogy egy a hatalom számára megkerülh...etetlen civil mozgalom születésének lehetünk szemtanúi. ... Az alig félórás tüntetés végén Bakáts bejelentette, hogy január 27-én a Kossuth téren, illetve az ország több pontján újabb tüntetés lesz - a sajtószabadságért ugyanis állandóan küzdeni kell. ... Ne bízzon a hatalom abban, hogy elfáradunk!"


Remélem legközelebb még többen leszünk!

2011. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg úgy,hogy fizettek pár ellenzéki szimpatizánsnak,hogy mennyél már el tüntetni,meg pár cigánynak és hajléktalannak.Így talán lehettek ezren.A médiatörvény még alkalmazásba se került,máris mindenki tudja hogy ez mennyire rossz nekünk,mert ezt mondja a dicső ellenzék meg pár külföldi lap.Várjuk már ki a végét!
2011. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Liberális ramazuri nemzetközi pénzből.
2011. jan. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, várom a többit.

Utolsó kettő, ha a szubjektív véleményedre, vagy fikciókra lettem volna kíváncsi, úgy kérdeztem volna, hogy "SZERINTED...?"

Arra lennék kíváncsi, hogy ténylegesen mi történt.

Második válaszoló: melyik Bakáts? A Settenkedő?

2011. jan. 16. 06:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tele volt minden balliberális multinacionális szdsz-es nyugdíjasokkal, akik közben végkielégítést ettek és ittak , és kiemelt beruházásokról, meg földcseréről beszélgettek. Ja és több Gyurcsány Ferenc felbukkanását is jelezték a hír tv-s riporterek.
2011. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!