Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem akar kimenni külföldre...

Aki nem akar kimenni külföldre az miért nem, Aki ki akar az miért akar? (dolgozni, élni)

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem Mo. az otthonom, nem érezném magam jól külföldön hosszú távon, hiányozna családom, és a barátaim.
2011. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ide születtem..ha egy kicsit is hozzáteszek a jobbá tételéhez akkor volt értelme az életemnek!
2011. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Azért akarok mert van lehetőségen és jártam már kint Kanadában összetudom hasonlítani az itteni életel ott tud az ember valamire jutni van munka és meg is fizetnek érte egyszer élek nem azért akarok itt élni mert ettől leszek hazafi ha sikerül is állandó munkát találni hogy mindig legyen mit enni ezért nincs értelme élni ha családom lessz mindent megakarok neki adni ha gyerekem lessz nem akarom azt mondani neki ezt nem vehetjük meg mert nincs pénz meg a számlákra kell költeni stb
2011. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Többé-kevésbé felnőttként kezdem magam felelősnek érezni a szeretteimért. Szeretnék itt maradni velük, hogy ha nekik vagy nekem segítségre van szükségük, akkor kéznél legyünk egymásnak.

Magyarország az otthonom, ez egy stabil pont az életemben. Szívesen laknék külföldön (sokféle országban) rövid ideig, de nem tudnék otthonomként tekinteni rá.

2011. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51

Egyetértek.

3 gyereket akarok.

Az itteni fizetésekből csak 1 gyereket akarnék.

Mennyi idő lenne mire itt is olyan fizetés lenne mint nyugaton? 30 év?

Hát nem tudnék ennyit várni. Egyszer élek és azt jól akarom leélni.

2011. jan. 9. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi szín alatt nem mennék ki sehová. Ezzel senkin sem segítek, még magamon sem, sőt inkább ártanék magamnak.
2011. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Én viszont nem maradnék itt. Nyugaton jobb a fizetés, kedvesebbek az emberek. Mi kell még ?
2011. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem megyek, és nincs rá különösebb okom. Egyszerűen nem értem, miért kellene mennem.


Mint ahogyan az emberek 95%-ában egyébként szintén nem merül fel, az csak egy divat, hogy "mindenki kivándorol". Évente néhány ezren vándorolnak ki, többségük ráadásul vissza is jön.

2011. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

11:57


"3 gyereket akarok.

Az itteni fizetésekből csak 1 gyereket akarnék."


Mihelyt kimész, odakint is csak 1 gyereket fogsz akarni, mert ott mások a gazdagság és szegénység fogalmai.


De természetesen nem ellenzem, hogy kimenj, csak utána kérlek ne járj vissza magyar internetes fórumokra szidni a magyarokat, mint ahogy azt nagyon sok magyarországi származású külföldi csinálja.

2011. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Mihelyt kimész, odakint is csak 1 gyereket fogsz akarni, mert ott mások a gazdagság és szegénység fogalmai. "

Ha kijelölsz magadnak egy életszínvonalat, akkor azt, hol tudod jobban megteremteni és fenntartani?

2011. jan. 9. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!