Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 10 éve fizetem a magánnyugdíj...

10 éve fizetem a magánnyugdíj pénztáramat a B. pest banknál . Ha át megyek államiba az csak úgy megtörténik vagy valami értesítőt kell hogy kapjak?

Figyelt kérdés
egyébként Gyeden vagyok de a kutya nem szólt hogy mit választok a bank sem küldött semmilyen értékelést.kb több mint 1 millám van bent mert volt amikor havi 18eft is rá ment mikor még dolgoztam,most akkor mennyit kapok vissza és azt mikor és hogyan adják oda?
2011. jan. 7. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22:19 Tisztázzuk: Amit az államnak odaadsz, az soha nem lesz a tied.
2011. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha az államiba akarsz maradni akkor semmit nem kell tenned, majd a pénztárad küld egy értesítőt hogy mennyid van és jár-e vissza valamennyi. Ha maradni akarsz akkor a Pénztáradhoz kell bemenned személyesen erről nyilatkozni a többit majd ott elmondják.

Most őszintén...Nálam 11 év alatt 800e gyűlt össze akkor mennyi lesz 30 év múlva és mennyit fog akkor az érni? Abból megélni?

És nem mindenki teheti meg hogy akár 10 e Ft-ot is letegyen.

2011. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!