Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki fiatalon foglalkozik politikával?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mostanában egyre több fiatal kezd politikával foglalkozni és ezt nagyon sokan támadják.


Ennyi erővel lehetne támadni az 1956-os egyetemi hősöket is, mert politizálni merészeltek, vagy éppen a Márciusi ifjakat is, akik ostoba és hiteltelen módon forradalmat robbantottak ki.


A fiatalok mindkét esetben fontos gerincét alkották a harcnak és ők is politizáltak. Szerintem hü*lyeség is lenne elvárni egy gyerektől, hogy ne tegye, hiszen ők a fiatalság, a lendület és most is olyan világot élünk, ahol minden nagyon feszült, a lelkek mélyén valami nagyon gyűlik és ezt szerintem ők is megérzik és tenni akarnak vele szemben.


Sőt, inkább szerintem azokkal a fiatalokkal van baj, akik nem tekintik fontosnak, hogy mi történik a politikában (ennek sem látom értelmét, hiszen az ő jövőjük is benne van, ha nem főleg az övék), mert úgy sincs hozzá közük és inkább fiú létükre felvesznek rózsaszín pólókat, fülbevalókat és feszülős nacit és elmennek be*baszni a haverokkal.


2011. jan. 7. 08:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem azt írta, hogy ért, hanem hogy jobban ért hozzá sok felnőttnél. Ami mondjuk nem nagy szám. Tekintve, hogy nagyon sokan vitáznak erről úgy, hogy halvány lila gőzük sincs arról, hogy mi miért megy.

Bár azt a véleményt osztom, hogy aki azt mondja, hogy ért hozzá az nem ért. Kiegészíteném azzal, hogy ha valaki bármiről azt mondja, hogy ért hozzá, az nem ért hozzá. Sosem ért az ember eléggé semmit. Elvégre jó pap is holtig tanul.

2011. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 13:26

Az öndicséretnek szaga van ! De ezen túlmenően örülök, hogy hallatod a hangod.


Ökörköri

2011. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bumbi02 ***** válasza:

nem baj az ha valaki fiatalon politizál csak akkor saját véleményét ne pedig valami belésúlykolt, vagy mástól hallott véleményt mondjon..


17/F

2011. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!