Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok mikor fogunk egy...

Mi magyarok mikor fogunk egy picit is pozitívabban hozzá állni a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Csak Lengyelországot hoznám fel példának,ahol hasonlóak a körülmények mint Magyarországon,de ott még is pozitívabban állnak az emberek az élethez és egymáshoz.Nem tudom miért van ez így magyarokkal,de ott még az összetartás is nagyobb!Ami itt megy az egy kész kabaré...
2011. jan. 5. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért, mert csak két réteg van, iszonyúan szegény, és iszonyúan gazdag, azért. És még valami éveket vártunk, hogy jobb legyen, és semmi, inkább rosszabb a helyzet. Kiábrándultak az emberek mindenből, sajnos az egész országból is.
2011. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már csak két réteg? Csak bebeszélitek magatoknak. Én például nem mondanám magam szegénynek, ugyanakkor gazdagnak se. És ezzel jópár ismerősöm így van.
2011. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kiábrándultak az emberek mindenből, sajnos az egész országból is.


Hát azt veszem észre!Kimegyek az utcára és csak a rossz kedvü embereket látom,sokan akik barátok voltak már egyeltalán nem beszélnek egymással!Így kell el.baszni egy országot és így kell szétzilálni egy népet.Remélem a bűnösök a pokol tűzén fognak égni.

2011. jan. 5. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy azért! Olvass el 19. századi beszámolókat, már akkor is azt írták az utazók, hogy búvalb@szott nép a magyar.

Sajnos ez már-már nemzeti örökségünknek is felfogható. A magyar még vigadni is "sírva vigad".


Meg lehetne ezt változtatni, jó is lenne. De ahhoz olyan szintű összefogás kéne, ami sajnos jelenleg nincs meg :(

2011. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én például nem mondanám magam szegénynek, ugyanakkor gazdagnak se.


Akkor te szerencsésnek érezheted magad,velem együtt!De nagyon sok olyat ismerek akik annyira lecsusztak hogy hihetetlen,középrpéteg volt és most már szinte a szegényekhez tartozik.

2011. jan. 5. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
holnapután kiskedden
2011. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többek közötta kérdezőhös hasonlóak miatt van ez a hangulat, akik mindenben a rosszat látják és gerjesztik a rossz hangulatot. Meghogy az utcán is milyen boldogtalan mindenki. Hát könyörgöm ha egyedül utazok, akkor én sem vigyorgok össze-vissza.
2011. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek már így születtek, fültanúja voltam egy beszélgetésnek ahol egy néni azzal kezdte a mondatát hogy sajnos, aztán kijavította magát, mert éppen egy jó hírt szeretett volna mesélni.

És van egy ismerősöm aki inkább a gazdag rétegbe tartozik, de akár rosszat, akár jó dolgot mondok neki, az első reakciója hogy, jaj istenem. Nem mernek mosolyogni, mert még valaki elveszi a kedvüket, vagy hülyének nézi őket. Egyszer rámosolyogtam egy nénire (Ausztriából jöttünk haza, és már Mo-on volttunk) és szabályosan vicsorgott rám. Nem a politika tesz minket besavanyodottá, hanem mi magunk.

2011. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!