Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Háború A Nemzet ellen című...

A Háború A Nemzet ellen című dokumentumfilmben elhangzó dolgokhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés
A privatizációról.
2010. okt. 24. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ha vannak benne kisebb csúsztatások is,de alapjában véve igaz,különösen,amit a privatizációról ír! A sok okosnak,aki még nem is élt akkor,vagy csak kisgyerek volt kötelező lenne megnézni!

Akkor nem CSAK az elműlt 8 évet okolnák a mai állapotokért,hanem az elmúlt 20 évet.

Már Antall megkezdte az ország kiárusítását,és megtömte a saját zsebét, a többi pedig folytatta. Orbán királyt is beleértve.

A rendszerváltáskor már éltem és dolgoztam,gyerekeket neveltem. Tehát saját tapasztalatom van azokról az időkről.

2010. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mint a filmből kiderül Antallék úgy privatizáltak, hogy nemcsak hogy a cégeket adták oda ingyen, hanem még az adófizetők terhére felvett hitelekből tőkésítettek is a cégeken és ingyen adták hozzá annak pénz és árukészletét. Tehát gyakorlatilag még fizettünk is érte egy egy adott cég esetén egy magyar állampolgárra számítva akár kétmilliót is csak azért hogy vigyék a cégeink. Megfosztva ezáltal munkahelyeiktől és megélhetésüktől a magyar állampolgárokat. És erre mondtam, hogy ha azokat a cégeket akkor ingyen odaadják egy hozzánemértő magyarnak aki öt elemit végzett ez az ország gazdaságilag még akkor is jobban állna.
2010. okt. 24. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

"A rendszerváltáskor már éltem és dolgoztam,gyerekeket neveltem. Tehát saját tapasztalatom van azokról az időkről."

múltkor még a Rákosi alatt is éltél és dolgoztál, kamugép!

amúgy ezt e nélkül a film nélkül is tudja mindenki

2010. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó film volt, tetszett.

Ráébresztett néhány dologra.

2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!