Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha senkinek sem tetszik a...

Ha senkinek sem tetszik a FIDESZ, akkor mért nincs tüntetés, mért nincs semmilyen népi megmozdulás?

Figyelt kérdés
Itt is és mindenhol nagyban meg a szidás, hogy milyen sz** meg minden. Szocik jobbak voltak?? Messze nem. Akkor mit akartok? Ha nem tetszik tessék menni tüntetni. Vagy egyes embereknek csak itt van hangja? Nem értem, ha annyira szart csinálnának, akkor az lenne már, mint 2006-ban volt. De nincs. A felmérések szerint még mindig nagy a támogatottsága a kormánypártnak. Szóval a kérdés igazából az, ha nem tetszik mért nincs semmilyen nagy népi megmozdulás??????? Vagy az ha megy 100 ember tüntetni az már annak számít???
2011. jan. 4. 20:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
28%

20.44! Maximálisan igazad van!

Ilyen kormány kell Magyarországnak, hogy kemény döntéseket hozzon. Mindenki kedvére nem lehet tenni.

8 év piszkos munkáját bő fél év alatt nem lehet látványosan visszafordítani. De jó úton haladunk.

A szocik tüntetésén mindig az 200 ember (főleg nyugdíjas) tombol. Megérdemlik.

Most nincs tüntetés. Miért is lázadnánk, amikor ezt akartuk?

2011. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
54%
a magyar annyira birka nép h értelmes megmozdulást szervezni sem bírna,max.annyi telik ki tőlük amit az mtv székház előtt művelt a csürhe,fideszes agitálás nyomán.erről ennyit
2011. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%

Legalább már összefogott az ország. A 2/3 jelent valamit!

1/3 meg mindig lesz. Azok dönthetnek a saját sorsukról: elhagyják az országot és keresnek egy jobbat (ha találnak), és onnan szemlélik otthagyott országuk felemelkedését.

Az a baj, hogy ez az 1/3 hátráltatja a gyorsabb javulást.

Méghogy tüntetés!?

2011. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Lesz majd tüntetés, ne félj! Sőt! Forradalom lesz. De nem 200 football-huligán fog autókat borogatni, meg macskakövet dobálni, hanem egymillió ember fog az utcára vonulni, és meg fogja dönteni a kormányt. Ennek csúnya vége lesz Viktor!
2011. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 bumbi02 ***** válasza:
80%
hát várd ki a végét... még csak 7 hónapja van a fidesz, de már akkora visszhangja van hogy csak na.. és az hogy valaki a fideszt nem szereti az nem azt jelenti hogy mszps vagy jobbikos lenne.... én speciel gyáva kutya vagyok vagy nem, nem adnám arcomat tüntetéshez, hogy aztán még én fázzak rá. amikor egy olyan uton haladunk ami hasonlit az 50es évekre, nem fogok azzal szórakozni hogy elkapjanak azt valamit nyakamba varjanak... és sokan megkérdezik hogy miért mennek olyan sokan külföldre... én eddig ugy terveztem a külföldi életemet hogy tapasztalatokat gyüjtök 2-3-4-5 évig aztán visszajövök mert mégis csak magyar vagyok. viszont mostanában egyre jobban gondolkozok hogy talán kinn kéne maradni...
2011. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
10%

Egymillió ember? Ezt csak szeretnéd.

Hol élsz te, ha nem a hazádért teszel? Miért ellenségeskedsz? Te miért nem azon vagy, hogy kilábaljon az ország abból, amibe a mszp belevitt? Eladták az ország vagyonát. Te ezzel tisztában vagy? Hogy merték ezt megtenni? Erre te is adtál felhatalmazást? mert én nem. Sok fideszes társammal együtt.

A magánnyugdíjpénztárt miért tették KÖTELEZŐVÉ????

2011. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy tényleg kint kellene maradnod. Aki a bajban meghunyászkodik, a segítségnyújtásból, összefogásból kivonja magát, az menjen is. Ott rakhatod félre a nyugdíjadra a pénzt és nem fogsz panaszkodni a magyar államra, hogy nem adott neked. Menj, isten hírével!
2011. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
10%
Azért a "fideszes felfogásomat" itt a GYK-n is támogatja a 2/3. :)
2011. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
85%

Az ország vagyonát nem csak az MSZP adta el,hanem mindne eddigi párt. A fidesz a mezőgazdasaágot adta el,többek között!

Most pedig egyetlen olyan döntése sincs,ami javítana az ország sorsán! Egyedül a jómódúak javára hozott döntéseket. Nincs semmilyen hosszútávra szóló,megvalósítható gazdaságpolitikája. Csak az egyeduralom megerősítéséről szölnak az eddigi törvényei.

Minden szervet vagy megszüntetetett,korlátozta a jogkörét, amelyek egy demokráciában a kormány rossz döntéseinek fékje lehetne. A cenzura bevezetéséről már nem is beszélek.

Félő,hogy ezeknek még súlyos következményei lesznek az országra.

Majd egy vagy két év múlva dícsérjétek a dicsőített vezéreteket,ha ti is vesztesei lesztek a Fidesz politikájának!

Nem vagyok MSZP-s,sem Jobbikos,és egy párttal sem szimpatizálok,de tudok gondolkodni.

2011. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%

Hát igen. A szocik rengeteg hitelt vettek fel külföldről, amit a következő 10-20-30 évben bőven fogunk nyögni.


A Fidesz ezzel szemben nem vett fel hitelt, hanem egyszerűen elvette a magánnyugdíjpénztárak vagyonát... Ha jól megnézem, tulajdonképpen ez is egyfajta hitel, csak ezt nem külföldről vettük fel, hanem a saját gyerekeinktől, unokáinktól. Ugyanis majd NEKIK kell megfizetni azt a különbözetet, amennyivel kevesebb nyugdíjat kellene 10-20-30 év múlva fizetnie az államnak.


Kedves fiatal barátaim, ti, akik most annyira egyetértetek az államosítással, ti fogjátok megfizetni az árát! Nektek kell majd a magasabb nyugdíjjárulékot fizetni, hogy az állam tudjon mindenkinek nyugdíjat fizetni. Ezt is végiggondoltátok?

2011. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!