Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha senkinek sem tetszik a...

Ha senkinek sem tetszik a FIDESZ, akkor mért nincs tüntetés, mért nincs semmilyen népi megmozdulás?

Figyelt kérdés
Itt is és mindenhol nagyban meg a szidás, hogy milyen sz** meg minden. Szocik jobbak voltak?? Messze nem. Akkor mit akartok? Ha nem tetszik tessék menni tüntetni. Vagy egyes embereknek csak itt van hangja? Nem értem, ha annyira szart csinálnának, akkor az lenne már, mint 2006-ban volt. De nincs. A felmérések szerint még mindig nagy a támogatottsága a kormánypártnak. Szóval a kérdés igazából az, ha nem tetszik mért nincs semmilyen nagy népi megmozdulás??????? Vagy az ha megy 100 ember tüntetni az már annak számít???
2011. jan. 4. 20:19
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
19%
nekem tetszik, csak az oktatási törvényt kellene még majd átgondolni
2011. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Van benne hülyeség, nem tagadás... de azt hiszem nem fog annyi egyetemista lenni egy idő múlva mint most, és talán többet fog érni egy diploma ezáltal.
2011. jan. 4. 20:26
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

A szocik elleni tüntetésekete a FIDESZ szervezte. Bolond lenne sajátmaga ellen tüntetéseket szervezni!

Más erő pedig,nincs aki megtudná szervezni!

A felmérések pedig nem igazak! Ezt csak a Fidesz-közeli közvéleménykutatók állítják!

2011. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sem igazak Az emberek úgy utálják a Fideszt mint a melegfost, csak még eddig senki sem szervezett.
2011. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
Lenne olyan erő de a tüntetés a fidesz szokása.
2011. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
68%
Hm, én a tetű mszp-t útáltam és nem értettem miért vannak évekig hatalmon, az emberek érdekesek. Én a Demszkin csodálkozom, mindeki útálta, mégis 20 évig volt főpolgármester, jól megszedte magát, de egy kátyút nem tömött be. Ennyit az emberekről.
2011. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ha nincs fellépés, akkor nincs a szidásnak helye szerintem. Nem tesz ellene senki, hogy más legyen. A tüntetés pont, hogy jó lenne, mert egy jól megszervezett tüntetés már gyakorolhat nyomást, de ha mindenki otthon marad és szidja fórumokon a kormányt attól nem lesz semmi más.
2011. jan. 4. 20:35
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén, szerintem eddig azért nem volt semmilyen komolyabb tüntetés, mert az emberek várnak. Az előző kormányzat/ok döntései miatt az emberek feszültek elégedetlenek lettek és ki akarták mutatni hogy utálják azt a rendszert.

Most még az emberekben megvan, hogy végre valami új, új út, új lehetőségek és várjuk meg mi lesz belőle. Ha tényleg olyan szar lesz, szerintem az ellenzéki pártoknak lesz elég támogatójuk, mert szerintem nem azért szavaztak sokan a fideszre, hogy tűnjön már el az előző kormány a francba.

2011. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%

Itt szinte csak szidalmat fogsz találni hiszen úgymond a szidalmazó demagógok "elüldöznek" mindenkit.

De az emberek többsége igaz utóbbi időkben kissé csökkent a támogatottsága közvélemény-kutatások alapján ami a "csodavárók kiábrándulásának" is mondható.

Merthát hogy is gondolkozik az egyszerű ember?

-Nincs állásom vagy elég pénzem vagy adósságba kerültem én nem lehetek a hibás tehát szidni kell valakit. -vajon kit? -Egyértelműen a kormány a hibás mindenért. -Persze jelentős mértékben beleszámít az is ,de a esetek többségében nem ,azonban "minden ember a saját sorsának kovácsa" tartja a mondás és többnyire ő tehet a dologról.

Ilyenkor jönnek a népbujtók mint például kurucz.info meg ilyenek mindenkiben hibást keresnek és a politizálás már lényegében nem is a demokráciáról szól hanem ostoba gyűlölködésről szól. A 10-16 éves korosztály így éli ki magát ,mert azt hiszi ért a politikáról de ezt inkább hagyjuk hosszú....

Az emberek többsége elégedett ,eléggé radikális döntéseket hoznak ,ami mindenféleképpen változást hoz. Emiatt persze diktatórikusnak nevezik őket ,de az az igazság ,hogy ennek a széthúzó népnek pontosan ez kell hogy kemény kézzel fogják őket én azt mondom.

2011. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

kiegészítés:

mármint azért szavaztak rájuk

2011. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!