Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek ezzel? Ki hozta...

Egyetértetek ezzel? Ki hozta ezt a törvényt?

Figyelt kérdés
A rendszerváltás elött még nem volt kondi a börtönben! Mióta lehet és ki hozta ezt a törvényt? Szerintem,ne lehessen a börtönbe "gyúrni". Ne biztosítsák arról a bűnözőket,hogy izompacsirta ként távozzanak a "dutyiból"!!
2011. jan. 3. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem kéne. Inkább olvassanak.
2011. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Előző,igen vagy bármi olyat, ami a beilleszkedésüket segíti elő! Konditerem?Attól félek ez úniós szabály!:(
2011. jan. 3. 17:40
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom ki volt, de pár izomagyú börtöntöltelék észhez téríthetné pár atyai pofonnal, hogy lássa mit tett... A felesleges energiát máshogy is le lehet vezetni. De ugyanúgy nem értek egyet a TV-vel a börtönökben.
2011. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Keserítsétek csak megfele a rabok sorsát a dutyiban, akiknek elég baj, hogy ott kell dekkolniuk talán életük végéig vagy nagypapa korukig!


Majd akkor játszátok az igazságpolicáj inkvizítort, ha ti is börtönbe kerültök!

2011. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem véletlenül emlegetik wellnessnek.

Lapátot nekik,irány belvíz csatornát ásni,legtöbb az otthon maradottakat mentení vele.

2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Aztán,ha kikerülnek,védekezni sem tudsz majd ellenük. Egy ilyen felszál a buszra és bárkit leüt. Mi értelme,annak,hogy fenyítgessenek,kinek jó ez?
2011. jan. 3. 17:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De gyúrjanak, csak ne konditeremben, hanem mondjuk egy kőfejtőben vagy valami más fizikai munkában.
2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha börtönbe kerül valaki, annak van oka. Nehogy már a rabok kénye-kedve legyen a szempont, hogy mi legyen egy börtönben.
2011. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fekvőtámaszhoz vagy felüléshez nem kell semmi. Ha elvennél mindent, egy évekre bezárt ember feltalálja majd magát hogy mivel gyúrjon. Azzal is csak az idő megy.
2011. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az tiszta sor,csak fekvővel szerintem nem lehet annyit elérni,mint egy hiper-szuper felszereléssel,de javítski ,ha tévedek,azért kérdeztem,mert annyira nem értek hozzá!:D
2011. jan. 3. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!