Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt még valaki aki pozitív...

Van itt még valaki aki pozitív dolognak gondolja a hamarosan eljövő üzemanyagár-emelést?

Figyelt kérdés

Én örülök neki, mert végre egy csomó tunya ember le fogja vakarni a seggéről a kocsit és Nyugat-Európaihoz méltóan felszáll a buszra/vonatra, vagy a biciklire, mint Hollandiában.


A benzinárak is végre a Nyugat-EU-i standardhez lesznek közelebb.


Kevesebb forgalmi dugó, kevesebb pöfögő, szennyező autó lesz, több ember fogja használni a BKV-t, ezért a BKV-nak több pénze lesz és talán leválthatja végre a szoci Ikarus buszokat, meg a szovjet metrókocsikat.


Az emberek egészségesebbek lesznek, mert többet fognak mozogni a friss levegőn, emiatt a közérzetük is jobb lesz és talán elkezd majd valamennyire oldódni a nagy magyar melankólia.


Röviden végre ebben is közeledni fogunk a Nyugat felé.


2010. dec. 29. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"A benzinárak is végre a Nyugat-EU-i standardhez lesznek közelebb."

És a fizetések mikor?

De ezzel együtt a kenyér és más termékek ára is nőni fog. Vagy szerinted a gyárból majd biciklivel fogják elvinni.

A tömegközlekedés meg egy nagy szar. koszon és már így is zsúfolt. A buszok fele lerobban.


"Röviden végre ebben is közeledni fogunk a Nyugat felé."

Nyugaton is sokan használnak autót. Mert van pénzük arra, hogy tankoljanak.

2010. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem se gondoltad ezt végig! Attól hogy nő az üzemanyag ára sajnos nem fognak kevesebben kocsival menni. Külföldön nem a benzinár miatt járnak többen kerékpárral és tömegközlekedéssel. Hanem mert megfelelő az infrastruktúra. Itt hol látsz te megfelelő kerékpárutakat?? Az elmúlt években próbálkoznak a kiépítéssel, de még sehol se tartanak..
2010. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyu az ország közlekedése nem csak az 5 percenként közlekedő bkv buszokból áll. Már bocs, de a tömegközlekedés finoman szólva is sz@r, sok vonalon az átlagsebesség a 25km sem éri el, nem beszélve az átszállásokról. Az ország egy jelentős része kénytelen kocsit használni a mindennapi élethez. Megnézném ahogy te 25-30 km-t biciklizel ónősesőben, vagy -20c-ban, hogy munkába indulj, majd este onnan haza.
2010. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kurv@ jó! Persze, fasza, de üzemanyagárban már lepipáltuk a nagy NYUGATot! Persze, jót tesz az egészségünknek...de szerinted nyáron az emberek biciklivel menjenek nyaralni? Nyugodt lehetsz, ez beépül a kenyérbe, a bérletbe mindenbe!

Jártam már busszal dolgozni, rendszerint nem fértem fel rá, vagy ha igen, akkor a fél lábam lógott a buszról.Előbb gyűjtök robogóra, minthogy buszozzak :P

Orbánék hogy fröcsögtek már, mikor 300 Ft volt a benzin, hogy csökkentsék az ÁFA-t :D

2010. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt voltam New Yorkban nyaralni. Én mint turista élveztem az órákig tartó sétákat.Persze nemcsak turisztikai helyeken sétáltunk. Ekkor történt az,hogy voltunk valahol,és sétáltunk visszafelé az úton..Nemsokára megállt egy rendőrautó benne 2 rendőrrel.Megkérdezték,hogy minden rendben van-e? Mondtuk,hogy igen..Megkérdezték,hogy esetleg eltévedtünk? Mondtuk,hogy nem ..Majd azt mondták,hogy sétáljunk vissza nyugodtan a kocsikhoz ahol lerobbantunk,ők majd mindjárt intézkednek,és hívnak szerelőt,vagy ha a benzin fogyott ki akkor ők adnak nekünk..Mondtuk,hogy nincs autó,csak sétálunk..Nagy volt a meglepetés..Lehet,hogy nem is ismerik a SÉTÁLNI szót??

DE! Azt hittem ez egyedi eset volt.Tévedtem.Angliában élek.Itt mostanában eléggé fel vitték a benzin árát. Eddig 1 liter benzin 1 font alatt volt..De ma már több mint 1 font fölé esett az ára.Szerinted kevesebb autó közlekedik??NEM! Pedig már itt is morognak az angolok,hogy elég drága lett,de kutyasétáltatáshoz is kocsival járnak(meg a fitneszterembe)

NA akkor kérdezem..Aki eddig kocsival járt,az gondolod,hogy most BKV-val fog járni?? szerinte nem..

2010. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a válasz egyöntetű: nincs, ha pedig van, az nem épeszű, vagy kurv@ sok pénze van :)
2010. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ÉS HA A KAJA DRÁGUL, AKKOR NEM ESZÜNK??!


VAN AHOL LÉTSZÜKSÉG AZ AUTÓ, ÉS NEM 10 percenként jönnek a buszok stb!!


nagyon buta vagy -.-

2010. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát képzeljétek nekem anyám minden nap biciklizik munkába, most is a -10 fokban, szeret biciklizni, hiába van autó, még az ónos esőkor is biciklivel ment, bár lettek is következményei. De már 41 éves és még mindig biciklizik, csak akkor megy autóval ha már valami brutális vihar van. Na így pofázzatok a "jajj 5km-t kell megtennem inkább megyek autóval" szöveggel
2010. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én mindennap 4 km-t gyalogolok oda-vissza a munkahelyemre.

A BKV-t nem veszem igénybe,mert lógni nem akarok,és a bérletre sajnálom a pénzt.Igaz autóm sincs,de ha lenne,és muszáj lenne kocsival járni akkor bizony avval járnék..

2010. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"ÉS HA A KAJA DRÁGUL, AKKOR NEM ESZÜNK??!"


Vicc a Ceaucescu-diktatúra idejéből:


6:00 reggel, a román rádió bemondja:

- Elvtársak, jó reggelt! Ceaucescu elvtárs felkelt, keljetek fel ti is!

6:10

- Elvtársak! Ceaucescu elvtárs tornázik, tornázzatok ti is!

6:30

- Elvtársak! Ceaucescu elvtárs reggelizik, kívánjatok neki jó étvágyat!

2010. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!