Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit utálsz Magyarországban?

Mit utálsz Magyarországban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 22:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországgal egy a baj:túl sok itt a "magyar".
2010. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:59


Ott a pont!!

Igaza van! Magyarország természeti adottságainak köszönhetően ,ma Európa egyik nagyhatalma lehetne, és még mindig meglennének az elvesztet földterületek,de itt sok buta ember él ,és dönt ,aki nem képes jól dönteni ,és normálisan viselkedni(a románok, vagy a romák ,nem miattuk van minden gond, ami most itt van, hanem a magyarok tehetnek ezekről a dolgokról)!!Én büszkén mondom ,hogy magyar vagyok.Sajnos , ha én az igazat ide leírom, hogy miket utálok ,és miket szeretek ,,akkor máris jön az hogy én többet utálok mint amit szeretek, ez azért van ,mert utálom azt ,hogy ilyen ,és hogy miért nem olyan amilyen lehetne ,Jah azért a drágalátos magyar népnek ,és a vezetőknek meg kéne húzniuk a nadrágszíjat ,és jól forgatni a pénzt ,elismerem már így is van sok olyan ember aki a havi pénzüket nullára hozzák ki a honnap végére ,és tényleg csak a legnormálisabb dolgokra költi azt.Viszont amit leírtam ,hogy útjavítás, kontármunkák, azokat szerintem nem csak én utálom ,hogy az adó ilyen pocsék munkákra megy el ,és az emberek hozzá állása a munkához, hogy mindegy milyen minőséggel csinálom ,ha az átadásnapjáig még jó ,és utána tök mindegy ,hogy milyen hamar megy tönkre csak pénz legyen belőle,hívjatok hazaárulónak ,nem érdekkel ,én azt írom le amit meg lehetne változtatni ,és nem bele törődni, hogy hát ez van.Tudjátok ,hogy miért a tél a kedvenc hónapom ,azért mert a magyarok munkáját eltakarja a hó ,és akkor nem látszik annyi hiba ,mint nyáron.jah és tudjátok hogy mit utálok még ,azt hogy senki sem gondolkozik el semmin ,hogy ha pl én azt mondom ,hogy ez egy elhanyagolt, ápolatlan ország akkor nem azon gondolkoznak el ,hogy én mit tehetnék ,hogy ne legyen az ,pl ellapátoljam a havat, lenyírjam a füvet, szépítsem az otthonomat, hanem az aki azt merészelte mondani ,hogy nem jó ,azt jól lehordani mindenfélével ,és a sok hülye meg még igazat is ad nekik!

2010. dec. 27. 20:47
 33/43 anonim ***** válasza:
89%

Én olyan hosszú listát írtam hogy lepontoztak az igénytelen tuskók -.-


Azt nem mondják: hogy nem igaz. MERT TUDJÁK JÓL!


Csak elküldenek a francba mert jobbat nem tudnak!

2010. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezővel abszolút egyetértek. A hazafiság ott kezdődik, hogy minőségi munkát végzünk, a lehetőségeinkhez mérten rendben tartjuk a környezetünket(tehát füvet nyírunk, havat lapátolunk stb., a lerohad kocsinkat nem a házunk előtt tárolgatjuk évekig.)Igényes országot akartok? Akkor ne legyetek igénytelenek!
2010. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Természetesen semmit nem utálok Magyarországban ugyanis számomra, sok egyénnel ellentétben, ez nem csak a lakóhelyem hanem a HAZÁM!!! Az egyetlen amit sajnálok és egyre jobban érzek az az, hogy rossz időben születtem. Jó helyre de rossz időben...
2010. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Azokat akik nem szeretik Magyarországot és a magyarokat legyen az akárki.
2010. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Az országgal meg a kultúrával nem lenne bajom, de a sok idióta megkeseríti a napjaimat.
2010. dec. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
A kormányt!
2010. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Orbán Viktort
2010. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Fizetést és árakat.
2010. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!