Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagy magyar hazafiak egy...

A nagy magyar hazafiak egy része, miért ilyen az utóbbi időben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát miért ilyenek manapság a magukat magyar hazafinak mondó, vagy nemezeti érzelmű személyek:


-fontos világtörténelmi eseményekhez próbálnak magyar szálakat fűzni (sokszor teljesen alaptalanul)

-fontos találmányokat próbálnak magyar ötletűnek beállítani

-a magyar nép nyelvét és írását a legősibbnek gondolják, ősibbnek az egyiptominál és a sumernál is

-a magyar népet ősi civilizációkkal próbálják eredetbe hozni

-utálnak mindenkit, aki nem magyar, legyen az bármilyen más nemzetű

-minden magyar, az átlagosnál egy kicsivel jobb sportteljesítményt hihetetlennek és utolérhetetlennek állítanak be

-a magyart a többi nemzet fölé állítják

-lenéznek, mert merek venni külföldi termékeket a Spar-ban

-Magyarországot, mint történelmi államot egy hihetetlenül erős és mindig igazságos, roppant legyőzhetetlen országnak állítják be

-mindig sírnak, hogy Trianonnál mit vettek el tőlük, holott a magyar nép is rengeteg más népet alázott meg, és sok más népnek a területeit vette el régen a történelem során

-az általam kiolvasott összes könyvre (történelem iránt érdeklődöm, kb. 100 könyvet elolvastam) azt írják, hogy hazugság, mert zsidók írták

-minden államot, és embert utálnak és lezsidóznak, akinek egy kicsivel is jobban megy, vagy teheségesebb

-ha nem zsidót mondanak a kiolvasott könyveimre, akkor kommunistát

-buta vagyok, hogy amerikai filmeket nézek

-buta vagyok, mert a wikipediát olvasom

-buta vagyok, mert el merek hinni valamit is nem magyar szerzőknek

-buta vagyok, mert tehetségesnek gondolok egy csomó nyugati zenészt és művészt

-buta vagyok, mert nem tartom istenadta tehetségnek a magyar megasztárosokat

stb.


Szóval ilyenek ma a magyar hazafiak???

Én magyarnak tekintem magam, szeretem az országom, de én az embert nem az alapján ítélem meg, hogy hol született, mennyi pénze van, és, hogy milyen sikeres.


Sok véleményt várok, kíváncsi vagyok mit gondoltok ti, kiváncsi vagyok mit gondolok az átlag magyar ember.


2010. dec. 25. 16:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

"-tisztában vannak vele,mennyi-mennyi ma már alapvető dolgot magyar tudós talált fel "


Csak azzal nem, hogy e tudósok túlnyomó többsége éppen azok miatt kényszerült itt hagyni ezt az országot, akiket ők egekig magasztalnak.

2010. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Kossuthra vagy Hunyadira gondolsz?Én pl őket "magasztalom az egekig"
2010. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

mert így könnyebb nekik :)

Amúgy elég sokan leírták a lényeget, nem ismételném őket! egyedül ez a válasz nem tetszett: A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:45

Miből gondolod, hogy mindenki, aki szereti a rockzenét, az "hazafi"-nak tartja magát? Pont, hogy a punkok azok, akik elviekben elítélik őket, de mindegy...

Szerintem ennek a kérdésnek ("hazafiak") nem sok köze van az egyes szubkultúrákhoz

ja és nem "repla", hanem lepra! Legalább írni tanulnál meg! -.-

2010. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2010. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
na már törölték is
2010. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem átlagban a magyar hazafiak. Te összeszedtél minden negatív dolgot, amit a gyakorin láttál, és erre azt mondtad, hogy így viselkedik egy magyar hazafi. Az utolsó pontod például egyenesen értelmetlen. Semmi köze ezeknek a magyar hazafiakhoz, a kérdés címe inkább az lehetne, hogy "miért vannak ilyen rossz dolgok is a gyakorin?"
2010. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
ohhó, azért elég sok köze van, sajnos a valóságban is elég sok ilyen rohangál
2010. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Mert hülyék.

A magyar ősnyelv kitalálása egy hülyeség.

A magyarok nem olyan fontos összetevői a világnak, mint azt ők gondolják, illetve ahogy szeretnék gondolni. Tényleg nem.

Mellesleg bárki szerint is a magyarok állították meg a törököket? XD

Nem. ha mi nem vagyunk, akkor a német császár összefogott volna az olasz királyságokkal, a franciákkal, és kiveri őket, mint ahogy meg is tette, amikor Bécset megsarcolták.

Sajnos minket lesz@rt a világ.

Tény, hogy Hunyadi Mátyásnál Magyarország meghalt, addig viszont mi voltunk Európa legerősebb államainak egyike. Sajnálom én is, de el lettünk b@szva a gyenge király és az elnyomások miatt.

Tény, hogy a tudósaink sokat tettek a világért, de a tudósaink jelentős része zsidó, akiket viszont utálni kell...

2010. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Csak a jobboldali hazafiak ilyenek, akik valójában az ország legnagyobb ellenségei, nem igazi hazafiak, azt csak megtévesztésül mondják.


Ezzel szemben a baloldaliak valódi hazafiak, a valódi értelmiség; aki szerint nem így van , az egy turbómagyar, náci, rasszista, fasiszta, antiszemita, arabimádó, Észak-Korea-imádó, holokauszttagadó, diktatórikus, trianonozó, vonista, csurkista, kirekesztő, árpádsávos utcakődobáló unintelligens vidéki sámánista szittya bunkó a Sziriuszról, igen-igen.

Szóljatok ha valamit kihagytam...

2010. dec. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
kihagytad a cinikus barmokat is :)
2010. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!