Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán támogatta régen a...

Ha Orbán támogatta régen a sztrájkokat (pl: vasútas-sztrájkok), akkor most miért akarja csökkenteni a a sztrájk-jogot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 20:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Kedves vizsgázó! Értem én a problémádat mert én is kerültem olyan helyzetbe, hogy a MÁV sztrájk miatt nem tudtam elmenni vizsgázni. De ennek ellenére azt kell mondjam, h megint csak látszik, Orbán Viktor köpönyeg forgatása. Amíg ellenzék volt addig nagyon nyomta, h milyen jogai vannak a népnek, de amióta ő van hatalmon egyre inkább elnyomja annak a népnek azokat a jogait amikért egy éve meg kardoskodott. Kérdem én szerinted ez így a normális?

És én is azt mondom amit a kedves 23éves hozzászóló, hogy nem látom a jövőmet, nincs kilátás, nem érzem magam biztonságban, ha a magánnyugdíjat csak így zsebre teszik, akkor hol a garancia arra, hogy a biztosításom, vagy a bankszámlám az enyém marad?

2010. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%
Ja az kimaradt, h 24 éves vagyok. És elmentem szavazni de nem Szélkakas Viktorra, tettem az x-et tehát vaj jogom puffogni 23:09 voltam.
2010. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
legyen joga sztrájkolni, mit bánom. de ne olyan formában, hogy abból kára legyen olyan embernek akinek semmi köze (és nem is érdekli) a sztrájkolók életszinvonala.
2010. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

"legyen joga sztrájkolni, mit bánom. de ne olyan formában, hogy abból kára legyen olyan embernek akinek semmi köze (és nem is érdekli) a sztrájkolók életszinvonala."


Pont ez volt a cél. Tudod Gaskóék is Fidesz megrendelésre sztrájkoltak, pont a legkritikusabb időpontokban, hogy még inkább a kormány ellen fordítsák az embereket. Ezzel nem az MSZP-t akarom védeni. Akasztófára való mocsok szemétládák azok is. Sőt a '90-es taxisblokád az ő saruk, szóval láthatóan ők sem különbek.


Már régóta látható, hogy a magyar nép nem ért a demokráciához. Sajnos ennek a nem is oly távoli jövőben nagyon meg fogjuk inni a levét.

2010. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Bár ittuk már eddig is.
2010. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Ultracivil ***** válasza:
Abszolú egyet értek kalickás, vagy csúszógyűrűs forgórészű barátommal :-D!
2010. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:50


Az előző 2 téli vizsgaidőszakomat tönkretették a máv vagy a bkv. mégis mit képzelnek magukról, hol érdekel engem, hogy ő mennyit keres, vagy mit eszik.

Milyen szakra jársz? AKADÁLYOZZA nem pontos j!!! Vagy pont akkor volt a sztrájk mikor ezt vettétek:-)

2010. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
húúha, most mi lesz rosszul írtam...nahát. semmi közöd hozzá, hogy milyen szakra járok.
2010. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Most mi lesz? Ember felsőfokú intézménybe jársz! Legalább írjál helyesen ha más nem...
2010. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nem hinném olyan gáz lenne a helyesírásom, nem mondom hogy tökéletes, szerintem szinte senki nem mondhatje el magáról.

Ha a mondanivalómba néhány elíráson kívül nem tudsz belekötni, vagy a témához hozzászolni, akkor inkább csendben kellene maradnod.

2010. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!