Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok hogy ebben...

Nem gondoljátok hogy ebben van igazság?

Figyelt kérdés

Aki már látta pár videóját a gyereknek és az volt a véleménye hogy unalmas annak igaza van!De ez a videó összefoglalja a lényeget és nem annyira unalmas!

És kérlek csak akkor mondj véleményt ha végignézted!


http://www.youtube.com/watch?v=_dUSCaq9LJ8


2010. nov. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem unalmas.Dehogy unalmas!:)

Van igazság benne és nemkevés csúsztatás is és leegyszerűsítés is.Most ezekre nincs módom külön-külön kitérni.Talán bontsd fel kérdésekre és úgy tárgyalható lesz.

Az alapszándék elfogadható ,a kivitelezés hagy némi kívánnivalót maga után.

Szerintem a legfőbb baj videóval ,a nem szimpatikus kamaszgyerekhang aki felolvassa az egészet és érezhető, hogy nem mindig azon jár az esze amit ép olvas. Ettől kissé hiteltelenné válik az előadásmódja.A végén pedig az a rap,nagyon gáz.

2010. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem tök mindegy hogy ki mondja el ha igazat mond!

Arról van szó hogy mi folyik a Magyarországon azon belül is hogy miröl ott van a videóban nem értem hogy minek ezt még darabokra bontani!

2010. nov. 26. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Első pont szólásszabadság.

2szer mond ellent saját magának és ellentmond annak ,hogy nincs az ,hogy is mégiscsak eltudja mondania véleményét amit néhány nap alatt már 909en meghallgattak.

Evvel kapcsolatban még valami, ha tulajdonosa vagy 1 tv-nek

van beleszólásod abba, hogy ki mit beszél ott, mert komoly anyagi károd lehet, ha nézettséget vesztel.

2. pont magasztos szavak

Az úgy igaz ahogy mondja!

3. pont forradalmak

melyek hátterében a háttérhatalmak álltak és spontán felkelésnek vannak álcázva...

Az elégedetlen szűkölködő népet nem nehéz felbiztatni mert biztatja saját magát.Ha 1789ben a franciáké nem lett volna olyan sikeres nem biztos hogy próbálkoztak volna a többi népek ,de az se hogy nem.Egy új eszme elterjedése kialakulhat a nép gondolkodásában is nem nem feltétlenül szükséges hozzá háttérhatalom.Nem tudom hogy miért gondolják sokan azt , hogy a teljesen hülye a nép?Nem volt

egy időpontba szervezve. Nézz utána.

4.válság

Ebbe nincs belelátásom, bankfüggetlen vagyok.Csak annyit láttam , hogy boldog-boldogtalannak adják a kölcsönöket és azok veszik is fel minden flincre-flancra is nem mindig indokoltan.A diákhiteleket is szinte erőltették rá a diákokra ,hogy mire jövedelme van már komolya adósága is van.

Ennek várható volt , hogy az ingatlanpiac fogja kárát látni és ha bedől az ingatlanpiac az tudni való , hogy borít mindent.

Nem tudom miért érdeke a banknak , hogy tönkre tegye sajátmagát és nehezebb körülményeket, környezetet teremtsen magának a további működéséhez?

5. infláció

Az inflációt nem a bankok gerjesztik hanem az olyan gazdaság ahol ellenérték(ellenszolgáltatás) nélkül forog a pénz .A bankoknak ez sem lehet az érdekük mert a nyereségüket veszélyezteti .Tudok olyan példát aki igen nagy összeget vett fel ft alapon és a fix részleteket immáron röhögve fizeti.Persze svájcifrankalapon vette fel a többség és eleinte jól jártak de mostanra nagyonnagyon megszívták.

Egyébként én is utálom a bankokat , mert csak a saját nyereségük érdekli őket.Az nem szabad megtörténjen ,hogy az ott dolgozóknak kisebb legyen a fizetése vagy tönkre menjen és bármilyen ügyletben az apróbetűs rész a sokadik oldalon ennek a (jogi)védelméről szól.Amikor aláírtál nekik garantáltad ,hogy ők ne járjanak rosszul bármi is történjen veled.

Nos asszem nem is megyek tovább.

Még ANNYI , nem mindegy ki ossza az észt és hogyan .Milyen hanggal ,milyen hangsúlyokkal, mert a legjobb jószándék is teljesen hiteltelenné válik amikor nem megfelelő a tálalás.

Nem írok többet mert ha már a meghallgatása is unalmas egyeseknek , akkor egy ilyen nagyterjedelmű szöveg elolvasása félek , hogy meghaladja a képességeiket és türelmüket:)

2010. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a Videó.
2010. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ehhh
2010. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!