Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád-e a halálbüntetés...

Támogatnád-e a halálbüntetés visszaállítását?

Figyelt kérdés
Elszörnyedtem egy felmérésen. Valóban segít a halálbüntetés a bűnözők megállításában?
2010. nov. 25. 08:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább az ilyen súlyos bűncselekmény elkövetőit(pl aljas indokból előre kitervelt emberölés) beállítanám az építkezésekre, épületfelújásokhoz vagy egyéb helyre rabszolgának.Napi 12 óra, 1liter víz+fél kiló kenyér/nap

Pénzt nem kapna.

2010. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Szörnyedj el. Támogatnám.
2010. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%

én is támogatom!

végezzék ki a gyilkos pszichopatákat,pedofilokat túl sok van belőlük

akasztás v méreginjekcióval

elmennék hóhérnak ha tudnám ezek hullani fognak :D csak az a baj h lány vagyok:D

2010. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem ész nélkül gyilkolásznának, de indokolt esetben nem félnének kiszabni, én is támogatnám.
2010. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

08:47

Kérlek, ne kívánj ilyet, legalábbis ne ebbe az országba, ahol így is ekkora a munkanélküliség.

Egyébként: igen.

2010. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Jah, a fél kiló kenyér az sok.

:)

Én amolyan gulágos fejadagot adnék nekik.

2010. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Kozep-Keleten nincs annyi buncselekmeny. Vajon miert? Tamogatom, szemet a szemert, mint Amerikaban.
2010. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
73%
Nem támogatnám. Amúgy sem azokkal van a főfőprobléma akik pszihopata,pedofil, stb bűnözők akiket ugye kivégeznénk,(ezekkel is van azért bőven baj), hanem a gazdaságot inkább az 1-2évet kapott, "tyúktolvajok" meg "illegális bodzaszedők" roppantják meg, azokat meg csak nem lehet ennyiért megölni. Úgyhogy én mindenképpen az ésszerű kényszermunka intézményének kiépítését szorgalmaznám, meg az olcsó táborszerű börtönök létrehozását. A halálbüntetés megint egy rakat pénz meg papírmunka lenne, semmi szükség rá. Jah és higgyétek el, a munkának sokkal nagyobb visszatartóereje lenne a legszörnyűbb halálnál is! ;D
2010. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Támogatnám! Mindenképpen! Úgy látom, hogy szinte minden esetben túl enyhe az ítélet! Egy ember életéért 12-14 év? Szemet szemért! A szándékos emberölésért állítsák vissza! Persze nem fogják.
2010. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

a halálbüntetésnek milyen visszatartó ereje van amúgy? az ilyen sorozatgyilkosoknak szerintem a halálbüntetés megváltás inkább, mint igazi büntetés. jobban belegondolva,

pl. ha az ilyen elvetemült bűnözőket megvakítanák, vagy kezét levágnák, vagy ilyesmi, sztem annak nagyobb lenne a visszatartó ereje (de a megszégyenítéstől is sokkal jobban lehet félni)

2010. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!