Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Para Kovács normális?

Para Kovács normális?

Figyelt kérdés
Szívem szerint a normális jelző helyett valami b.. avagy f... betűs jelzőt szerettem volna írni, mert a normalitásra történő hivatkozás erős eufémizmus ebben az esetben. Para Kovács (Klubrádió) nem érti mi a baj azzal, ha a románok a Nemzeti Színházban koccintanak Erdély elcsatolására. Szerintetek fel kellene őt világosítnai ? Vagy csak tetteti, hogy ennyire hülye ?
2010. nov. 23. 18:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: végre egy normális ember !
2010. nov. 23. 18:50
 12/22 anonim ***** válasza:

Alighanem azért vagy ennyire hülye,mert sok a pénzed,és nincs értelmes dolgod,amivel foglalkoznál.

Romániának nemzeti ünnepe van,tehát természetes,hogy azt megünneplik. (Ahogyan minden állam szokta)

Nem csak szomszédos ország,hanem diplomáciai kapcsolatban is vagyunk vele.

A nemzetközi protokoll szerint minden állam nemzeti ünnepén fogadást ad,és arra meghívja a diplomáciai partnereit. Tehát a Magyar kormány tagjait is meg fogja hívni. Nekik pedig illik azon részt venni!

Ezért nem felháborító,hogy bérelnek az ünnepséghez helyszínt.

Ennyi a diplomás agyaddal is felfoghatnál!

2010. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

" Szerencsétlen ? Én ? Öcsém: 3 millió bankban. 15 millió részvényben, VOVO S60-as 2,5 -ös fullextra autó, saját, tehermentes lakás, no hitel, jó állás. Miről beszélsz te IGAZI SZERENCSÉTLEN ???"


tényleg ez lenne az értékmérő? kocsi, pénz anyagi dolgok? graulálok...(te szerencsétlen)

2010. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

Téged minősít,hogy lenézed a prolikat! Nélkülük te sem lennél meg. Egyébként én sem vagyok általad prolinak nevezett ember,mert nekem is van diplomám. De ettől nem vagyok elszállva magamtól.

Küölönben pedig a kérdésnek semmi köze a nemzeti öntudathoz. Csak néhány ostoba tartja annak.

2010. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A proli szó nem anyagi értelmű kifejezés elsősorban, hanem egy gondolkodást, egy igénytelen, elkorcsosult életszemléletet tükröz. Az nem proli aki szegény. Aki viszont nem tesz semmit magáért, nem hajlandó fejlődeni, a napi sörét viszont benyeli a Monika show nézése közben és szidja a világot, meg műveletlen fővel baromira úgy tesz mintha mindent tudna, na az proli.
2010. nov. 23. 19:03
 16/22 A kérdező kommentje:

Tipikus proli logika:


Előbb jó leszerencsétlenezzük a másikat, amikor az JOGOSAN megnevezi azon attribútumait amelyek kizárják, hogy szerencsétlennek lehetne nevezni - provokációra válaszol tehát, mintegy megmagyarázva, hogy miért nem is szerencsétlen - akkor meg azért támadjuk, mert értékmerőként a saját javainak megnevezését használja... Igaz ugyan, hogy egyetlen olyan megnyilvánulása sem volt amivel értékrendje középpontjába beállította volna az anyagi jólétet, de azért ráolvassuk...


Kései kádárista gondolkodás és logika...


Pfuj, pfuj, pfuj... Undorító.

2010. nov. 23. 19:08
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Romániának nemzeti ünnepe van,tehát természetes,hogy azt megünneplik."


Ez rendben van, nekik tényleg ez a legnagyobb nemzeti ünnepük. De nekünk meg a legnagyobb nemzeti tragédiánk. Erre meg nekik kellene tekintettel lenni. Más közös pontokat kell találni a történelemben, amely nem sérti egyik felet sem. Ez az 1918. dec. 1. ugyanis megalázó a magyarság, legfőképpen az Erdélyben, immár 90 éve román elnyomás alatt sínylődő magyarok számára.


Ezen az alapon a mohácsi csata évfordulója alkalmából meghívhatnánk ünnepelni a törököket is, meg emelhetnénk Haynau szobrot is(elvégre jóban kell lenni az osztrákokkal is :D).


Nincs ebben semmi sovinizmus, csak ez az egészséges, nemzetben gondolkodás. Ami Magyarországon kívül, mindenütt normálisnak és természetesnek számít.


Ha a második bécsi döntés (1940) megmaradt volna nekünk, kötve hiszem, hogy mi azt ma a bukaresti nemzeti színházban ünnepelhetnénk.

2010. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A helyszin sem megfelelő, de egyáltalán, az egész szituáció visszás, enyhén gyomorforgató.
2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kádár korszakban még nem is nagyon gondolkodhattam volna, de azért vártam hátha írsz még ilyen okosságokat:)Ja és szerintem neked nincs is diplomád.Bár lehet elvégeztél valami büfi szakot és arra vered magad, nem tudom, de komoly tudományágat ilyen gondolkodással aligha lehet elvégezni, legalábbis jogász szak 8.szemeszterében nem látni ilyen retardáltat, mint te.
2010. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Van diplomám. Átküldjem szkennelve ? Amúgy nem nagyon érdekel, hogy van diplomám, addig amíg nem provokálnak hülye kérdésekkel eszembe sem jut hivatkozni rá, nem is abban a sazkmában dolgozom amiről a diplomám szól.
2010. nov. 23. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!