Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Para Kovács normális?

Para Kovács normális?

Figyelt kérdés
Szívem szerint a normális jelző helyett valami b.. avagy f... betűs jelzőt szerettem volna írni, mert a normalitásra történő hivatkozás erős eufémizmus ebben az esetben. Para Kovács (Klubrádió) nem érti mi a baj azzal, ha a románok a Nemzeti Színházban koccintanak Erdély elcsatolására. Szerintetek fel kellene őt világosítnai ? Vagy csak tetteti, hogy ennyire hülye ?
2010. nov. 23. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha magyarok ünnepelnék Bukarestben egy 48-49-es győzelmet a románok felett akkor is tiltakoznál? Le kell szarni, had ünnepeljenek, téged nem hívtak meg, akkor mit zavar?
2010. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul látod. Nem lehet, nem szabad leszarni. Ugyanis ha hagyjuk az alföldi-féléket tobzódni egészen bizonyos, hogy az ország a mai romos helyzetét a száraz sivatag fogja felváltani kis oázisokkal amelyek az alföldi-félék kezében lesznek te pedig majd törlöd a cipőjét mint egy szolga. Ez túlzásnak tűnik, tudom, de nem áll messze attól a pusztulástól amit ezek az emberek a természetes hazaszeretet kiirtásával elkezdve az államadósság megháromszorozásáig (elmúlt 8 év) elkövetnek MO ellen. Sajnos ez a helyzet.
2010. nov. 23. 18:19
 3/22 A kérdező kommentje:
Másrészt azért rendkívül rossz a felvetésed, mert mi nem tartunk ott az általad felvetett jellegű ünnepeket, másrészt ŐK - a románok - EGÉSZEN BIZTOS, HOGY TILTAKOZNÁNAK. Minden normális nemzet tiltakozik hasonló esetekben.
2010. nov. 23. 18:22
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert aztán ez a legfontosabb mi?Okozott volna kárt valakinek?És szállj már le a valóságba, mielőtt megint elkezdesz írni valami rögeszmékkel teli hülyeséget, ami a saját szerencsétlenséged el nem fogadásából ered.
2010. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hihetetlen milyen meberek között élek. Megdöbbentő. Már nem csodálkozom, hogy egy egy konkrétan embergyikos pufajkás, egy D209-es senkiházi ügynök és egy KISZ vezért itt, ebben az országban miniszterelnök lehetett. Durva...
2010. nov. 23. 18:32
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen ? Én ? Öcsém: 3 millió bankban. 15 millió részvényben, VOVO S60-as 2,5 -ös fullextra autó, saját, tehermentes lakás, no hitel, jó állás. Miről beszélsz te IGAZI SZERENCSÉTLEN ???
2010. nov. 23. 18:33
 7/22 A kérdező kommentje:
Angolul felsőfokon beszélek, egyetemi diplomám van, soroljam ? Előbb tájékozódj te szerencsétlen balfék mielőtt leszerencsétlenezel valakit, te majom!
2010. nov. 23. 18:35
 8/22 anonim ***** válasza:

Meberek?

Jó messze lakhatsz

2010. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyúttal kijelentem, hogy velemszületett fogyatékosságom, hogy barbár, alulművelt félhülye prolikkal nem tudok mit kezdeni. Csillapíthatatlan idegroham jön rám, ha megszólalnak. Ezért az indulat szavai elébb...
2010. nov. 23. 18:44
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, teljesen igazad van. Régen ezt nem kellett volna magyarázni. Sokszor én is meglepődök, hogy mennyire kihalt az emberekből a nemzetben gondolkodás, a hazaszeretet, az ősök tisztelete.
2010. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!