Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Vona Gáborról?

Mi a véleményed Vona Gáborról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 17:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%

Hogy ő is manipulál, nem tudom felróni neki (illetve nem csak neki, a pártnak sem). A rendszer úgy van felépítve, hogy csak akkor érhess el bármilyen eredményt, ha manipulálsz. Ha valamit sokszor szemrehánysz valakinek, annak talán megváltoztatod a véleményét, és az már manipuláció. Na, ha ez nincs meg, akkor elnyom az ellenfél, aki pedig manipulál gőzerővel. Ez ellen nem lehet máshogy védekezni.


Az a véleményem róla, hogy mióta bent van a parlamentben, "megpuhult" egy kicsit. Mert az oké, hogy a parlamentben nem beszél úgy, mint egy népgyűlésen - nem is lehet, teljesen más terep a kettő. De az, hogy a népgyűlésen sem beszél úgy, mint a korábbi népgyűléseken, számomra elfogadhatatlan. Sosem hittem el minden egyes szavát (minthogy senki nincs, akinek minden szavát elhinném), de amiket szavakban hirdet, azok nagy részével egyetértek. Csak hát ki kéne állni az elvek mellett, méghozzá radikálisan, ugyebár.

2010. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy él vagy hal.
2010. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
Remélem 2014-től ő lesz Magyarország miniszterelnöke.
2010. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
7%
Isten.
2010. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Jo jo Palesztin kerdes bar a Palesztinok nem kernek a jobbikobol lasd morvai meghivojat visszavontak a Londoni konferenciarol es a Palesztin nagykovet se veszi jo neven a babaskodast stb. Ha mar annyira szegny elnyomottak mellett kardoskodnak akkor a Szudani helyzetnel ahol arab milliciak gyilkoljak a polgari lakosokat eddig 300 ezer aladozat van, vagy a Tibeti helyzet? Ezek miert nem fontosak nekik? En nem tudok aszerint kulonbseget tenni, hogy ki a tamado akarhol akarki tamad es civil lakosok hallnak meg azt melysegesen elitelem legyen szo barmelyik orszagrol! De ugy nez ki egyedul az Irani garda /de lehet az sem/ all szoba a jobbikkal ha esetleg vannak itt jobbikosok tudnak olyan kormanyrol, kormanypartrol Europaba amelyik szoba all veluk?
2010. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Egy szégyen az az ember !

La internacionale :D

Szoci vagyok de akkor se szeretem még mesterházyt se :D

Fidel castro :$

2010. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
egy fasz
2010. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

ez hányadik ilyen kérdés?

Mindenki úgyis ugyanazt írja be, mint az előző 100 ilyen kérdésnél -.-

2010. nov. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Nekem pont ezért nem tetszenek, mert meghunyászkodnak és nem merik kimondani, hogy "zsidó"."


Én viszont ki merem, bár én nem vagyok Jobbikos. És mind ki is irtanám gázkamrában.

2010. nov. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!