Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem röhej már amit a...

Ez nem röhej már amit a fidesz csinál?

Figyelt kérdés

Akart az mszp és az lmp egy népszavazást a magánnyugdíjpénztárról, de az OVB nem engedte. Utánanéztem és a 10-ből 5 fideszes és 1 kdnp-s. [link]


Míg ők voltak ellenzékbe addig kellet népszavazás. Ha azt csinálják amit a nép akar akkor miért nem engedik? Megkérdezik a népet, hogy biztos jó e. Ja nem biztos, hogy elfogadnák a törvényt az emberek. Akkor mégse a nép akarja.


2010. nov. 15. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
19.06: Többször leírtam, de meg kell ismételnem: Szó sincs itt semmiféle kétharmadról. A választóknak nem a kétharmada, hanem 52 egész valamennyi százaléka szavazott a FIDESZ-re. Ebből csak azért lett kétharmad, mert az ellenzéki pártok egyenként kicsik és megosztottak voltak, és sehol nem tudtak egyéni kerületben nyerni (2 kivétellel), így végeredményben eltorzult a parlamenti mandátumarány.
2010. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el, MÉG MINDIG van lejjebb... És még nem csak 3,5 évig, hanem valószínűleg az után is.
2010. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Az egész fidesz egy röhej *_*
2010. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

"köhömm...A nép szavazta meg a Fideszt!Vagy nem?"


Nem. Csak a korcsok.

2010. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

"Azt sem értem, aki amiatt sír, hogy a Fidesznek nem volt programja, nem tudhatták, hogy ezt fogja csinálni. Basszus hogy lehet megválasztani egy program nélküli pártot? Pláne kétharmadnak???

Azt hiszem, jól bemutatkozott a magyar társadalom..."


Be, és lehet hogy már szavazni sem fogok elmenni. Én egyedül semmit sem tehetek több millió idiótával szemben.

2010. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Nem. Csak a korcsok"

Ezt a szót ne.

Én nem fidesz szavazó vagyok, de ezt a szót nem szeretem.

2010. nov. 15. 20:19
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Köszönd azoknak, akik megszavazták nekik a 2/3-ot. Én nem szavaztam rájuk, mert tudtam, milyenek, másra szavaztam (nem, nem az MSZP-re, mielőtt bárki megvádolna...)
2010. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 doboszoli ***** válasza:
100%

Csak ismételni tudom magam:

Ha én csinálom-forradalom, ha te-hazaárulás, stb.

Amúgy sajnos nem röhej, hanem tragédia.

2010. nov. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!