Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismételten köszönjük Fidesz,...

Ismételten köszönjük Fidesz, avagy most Orbán Viktornak személyesen?

Figyelt kérdés

[link]


Nem volt elég més Kósa és Szíjjártó???

Istenem, azzal segítenének minden devizahitelesen, ha csendben maradnának.

Ja igen bankadó. A magatartási kódexet részben módosították, az m1-en nyilatkozták a bankszövetségtől, hogy a bankadó egy részét a lakosságra hárítják át.

Továbbá válságadó. Révén ez is a lakosságon fog csattani.

Mikor ébrednek már fel az emberek???

Csak könyörgöm, olyan kommentektől kíméljenek meg, hogy mert a szemét szocik, meg az elmúlt 8 év ...

Ja igen, nem vagyok egyik párt híve sem.


2010. nov. 11. 20:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
37%

"22:08! Tájékozódj Magyarország gazdaságáról, a 10milliós lakosság nem akkora nagy vásárlóerő, hogy a gazdaságot fenntartsa... tudod, behozunk sok mindent, cserébe sokat is kell kivinnünk."


Nem értetted kristálytisztán a kérdést. Engem az érdekel konkrétan te mi a fenét exportálsz és milyen tételben?

2010. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 bumbi02 ***** válasza:
93%

itt sokan szidják a devizahiteleseket hogy akkor kellett volna erre gondolni hogy ingadozik az árfolyam mikor felvették.


persze mindenki számolt azzal hogy mikor felvették 140 forintos svájci frankon a hitelt, következő hónapba 142-3at kell fizetniük, vagy a következő években... viszont nem azzal számoltak hogy 200+ot kell fizetniük.

2010. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
9%
22:19 - Igen, az is, de ez csak egy példa volt a sok közül, hogy arra bezzeg van nem tudom mennyi milliárd, amire nem kéne, ezt valahogy rendbetenni meg nincs...
2010. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
39%
Én konkrétan semmit, de a béremet euróban számítják, tehát nekem jócskán nem mindegy, hogy erős vagy gyenge a forint, amikor átváltom...
2010. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%

1) Az áruhitelek, hitelkártyák, személyi kölcsönök NEM deviza alapúak.

2) Akiknek anyuci, apuci a segge alá pakolta a lakást, kocsit, esetleg pénzt tett neki félre, örökölt valahonnan, az ne dumáljon itt arról, hogy mennyire hülyék azok, akik hitelt vesznek fel...

3) Anno senki, a pénzügyi szakemberek sem gondoltak arra, hogy 20 forintnál jobban emelkedik bármilyen deviza is.

4) Ha a kormány normális gazdaságpolitikát folytatna, távlati reformokkal, amik hosszútávon stabilizálni tudnák a gazdaságot, akkor a piaci befektetők is visszafordulnának Magyarországhoz.

5) Ha nem küldtük volna el a halálf@szára az IMF-et, akkor nem magasabb kamatozású piaci hiteleket kellene felvennünk.

6) A 0,5%-os nyugdíjjárulék emelés, a különadók NEM értünk vannak, mindet mi fizetjük meg, csak a kormány nem nevezi nevén a dolgokat, amit most csinálnak, az csak tűzoltás, valamikor finanszírozni kell a most ellopott nyugdíjakat, a 0,5%-os emelés hatásai is hosszútávon hatnak ki, és pénzt most hoznak. A különadók jelentős részét szintén a lakosságra hárítják, amit pedig nem, azt a saját fejlesztési keretükből veszik el a cégek, ezáltal a fejlődést hátráltatja a kormány.

7) Az átlagkeresők nem járnak jól az "adócsökkentéssel" ellenben a 300.000+ keresőkkel. A képviselők jelentés rész 2-300.000 forinttal is többet vihet haza jövőre.

8) Haveroknak már most osztják a pénzt. Pl.: A szerencsére visszavont légifotó pályázat teljesen fölösleges. Tavaly a google akarta végigfotózni az országot, amit akkor személyiségi jogokra hivatkozva letiltottak. Illetve most is ott a googlemaps...

9) Új felsőoktatási törvény

10) Médiatörvény

11) Alkotmánybíróság jogkörének szűkítése...



+1) Megbántam, hogy oda húztam az X-et, ahova húztam, de nem volt más választási lehetőség.

2010. nov. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
6%

"Én konkrétan semmit, de a béremet euróban számítják, tehát nekem jócskán nem mindegy, hogy erős vagy gyenge a forint, amikor átváltom..."


Az elég ciki. xD

2010. nov. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
NEKEM még mindig a drága Euró a jobb...
2010. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!