Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismételten köszönjük Fidesz,...

Ismételten köszönjük Fidesz, avagy most Orbán Viktornak személyesen?

Figyelt kérdés

[link]


Nem volt elég més Kósa és Szíjjártó???

Istenem, azzal segítenének minden devizahitelesen, ha csendben maradnának.

Ja igen bankadó. A magatartási kódexet részben módosították, az m1-en nyilatkozták a bankszövetségtől, hogy a bankadó egy részét a lakosságra hárítják át.

Továbbá válságadó. Révén ez is a lakosságon fog csattani.

Mikor ébrednek már fel az emberek???

Csak könyörgöm, olyan kommentektől kíméljenek meg, hogy mert a szemét szocik, meg az elmúlt 8 év ...

Ja igen, nem vagyok egyik párt híve sem.


2010. nov. 11. 20:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Egyetlen hitelem van előtte sem volt és utána sem lesz, lakáshitel és fillére pontosan annyi amennyibe a lakás került,(4millió) saját pénzemből újítom, bútorozom be. És igen amikor felvettük, még elég stabil volt, nem ment fel egy hónap alatt 20Ft-al az árfolyama. És Orbán most már befoghatná a száját, mert most lesz a féléves váltásom, és akkor majd fizetheti ő helyettem, amilyen magas lesz.

Egy régi kérdésben volt mikor lesz az első Orbán takarodj:

az előző egyik hozzászóló belinkelte, hát eddig tartott a narancs álom:-)

2010. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
Az a szánalmas, hogy új stadionra "van" pénz, akkor ha annyira gáz a helyzet, azt a pénzt most okosabb, hasznosabb dologra is költhetnék, STADION NEM KELL!
2010. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem kellet volna a Medgyesy gyúrcsány kormánynak a kedvezményes forint alapú hitelezés eltörölni és akkor már nem tartanák itt hogy itt sírtok a devizanem miatt! ez nem orbán hibája nem is a fideszé hanem az mszp-é aki behozta ezt a mocskos devizahitelezést! Gondoljátok előbb át mi írtok mielőtt Orbánt vagy a fideszt hibáztatjátok.
2010. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
21:51 - Én ott leszek, és viszek magammal még egy embert (csak hogy stílusos legyen...) :-D Orbán meg dögöljön meg...
2010. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

"A kormány nem tudja, hogy melyik ujjába harapjon: erősítse a forintot, és ezzel segítse a devizahiteleseket, vagy gyengítse a forintot, és ezzel felpörgesse az amúgy exportközpontú gazdaságot."



Elárulnád mi a rákot exportálsz és milyen nagyságrendben?

2010. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

"A sok majom mindenre, kifogyott a hűtő? hitel, kerékcsere autón? hitel, most lila nappalit akarok? hitel, most utazni akarok, mert nagyon kedvezményes a hitel? hitel....nagyon sajnálom ám őket."



Én is. Hahahaha...

2010. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

"Félő hogy ennek a levét nemcsak a kiskeresetűek,de még a gazdagabbak is megihatják."


Mind egytől egyig megérdemli a sok fidesz szavazó barom. Én csak az ellenük szavazókat sajnálom. Bízom benne és nagyon reménykedem, hogy az összes fidesz szavazónak lefoglaja a bank a lakását és az autóját, majd fizetésképtelenség eseten kényszermunkára hajtja őket. Mind megérdemli!!!

2010. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17%

"Ha nem veszed fel a hitelt, akkor a mai világban hogyan jutsz lakáshoz? Egész életed kevés lenne ahhoz, hogy kp-ra hitel nélkül meg tudd venni. "


Talán úgy, hogy neki állsz vájkot vetni. Nem a sültgalambért kell tátogni.

2010. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22:08! Tájékozódj Magyarország gazdaságáról, a 10milliós lakosság nem akkora nagy vásárlóerő, hogy a gazdaságot fenntartsa... tudod, behozunk sok mindent, cserébe sokat is kell kivinnünk.
2010. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%

"Az a szánalmas, hogy új stadionra "van" pénz, akkor ha annyira gáz a helyzet, azt a pénzt most okosabb, hasznosabb dologra is költhetnék, STADION NEM KELL!"


Sok minden más sem kellene. Én sem a cigányokat itatnám és hízlalnám kórházépítés helyett.

2010. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!