A fidesznek annyira nagy üzlet Rákosdubaj, hogy akár még a választási vereséget is bevállalják érte?
Figyelt kérdés
Vagy pont kapóra jön egy utolsó nagy mutyi a már előre látható választási vereség előtt?jan. 31. 00:53
A kérdező szavazást indított:
Ez egy akkora biznisz, hogy ezért képesek feláldozni mindent Orbánék, még a hatalmukat is.
Már tudják, hogy úgyis bukta lesz a választásokon, ezért előtte még megcsinálják az évezred bizniszét maguknak.
9 szavazat
1/5 anonim 



válasza:





Szerintem ebben pillanatban, még maguk se tudják, hogy erőből átnyomják, mert ugyis buknak, és kell a pénz. Vagy nem kéne erőltetni, mert ebbe belebukhatnak, és inkább elengedik mint a népszavazásokat amiket nem mertek vállalni.
Mert ha ezt Budapestnek sikerülne megakadályozni, az olyan szimbolikus bukás lenne, ami valószinűleg a választási vereséget is előrevetiti.
2/5 anonim 



válasza:





A fidesz nem választ. Ellopja rákos rendezőt is és a választást is.
3/5 anonim 



válasza:





Dá, me' balhézással akko' is visszagyünnek a "haverok" segedelmével.
4/5 anonim 



válasza:





Ez az ügy szerintem csak Budapesten van így felkapva. Nagy hírértéket, kapott, mert meg is érdemli. Azért egy ekkora területen ne épüljön már akármi, amit külföldről döntenek el, hogy mi lesz ott.
Viszont ezen választás nem fog eldőlni, Budapest amúgy sem nagy Fideszes. Inkább úgy fogalmaznék, hogy bármi is lesz a választás végeredménye, nem Rákosrendező sorsán fog múlni.
5/5 A kérdező kommentje:
4# Mivel a fidesz jó ideje migráns és nyíltan muszlim ellenes kommunikációt folytat. Ezért arra az ország másik végén is felkapják a fejüket az emberek, hogy most ismét ennek az ellenkezőjét teszi és muszlimok tízereit engedi majd be az országba Rákosdubaj miatt.
jan. 31. 21:21
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!