Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes Szegedi Balázs...

Fideszes Szegedi Balázs áthajtott egy piros lámpán és elütött egy kerékpáros és semmilyen büntetést sem kapott?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam hogy még az eljárást is megszünetették és pénzbírságot sem kapott. Pedig a kerékpárosnak 8 napon túli súlyos sérülései keletkeztek.

#FIDESZ #kerékpáros #piros lámpa #Orbán #következmények nélkül #Szegedi Balázs
tegnap 20:08
1 2
 11/15 Justinianus ***** válasza:
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

#10

Belerongyolok valakibe, mert nem adtam meg neki az elsőbbséget. Mediátorral, vagy anélkül megtérítem a kárát, és még többet is, és ölelkezve úgy válunk el, mint a puszi pajtások. Ettől még a rendőr úgy megbax közlekedési szabálysértésért, hogy arról koldulok. A mediátor nem a rendőrség és a képviselő úr közt sikálta el a dolgokat, hanem a képviselő úr, és a sértett közt. Még egyszer kérdem, bevonták a jogsit, vagy az is el lett sikálva?

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Ne pattogj hanem nézz utána! Ott van a cikk linkje, azt is betettem mit jelent a mediátori eljárás, mik a szabályai. Olvasd el, keress rá a neten stb.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Átmegyek a tilos jelzés ellenére a vasúti átjáron.Megeggyezzeka mozdonyvezetővel?
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Megpróbálhatod. Bár a túlvilágon nem sokra mész a pénzzel.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!