Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kerékpárost gázolt piros...

Kerékpárost gázolt piros lámpánál a fideszes politikus, az ügyet peren kívül lerendezték. Újabb bizonyíték, hogy a korrupt, tolvaj és undorító fideszes politikusok a törvények felett állnak, nekik mindent lehet, következmények nélkül az országban?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a fideszes birkák csak bégetnek és tapsolnak
tegnapelőtt 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lett a bringásnak? Mennyire sétült meg?
tegnapelőtt 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem most fontosabb, hogy hol van Lakatos Márk?
tegnapelőtt 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem kell fideszesnek lenned ahhoz, hogy ezzel az eljárással élj. Sőt, nagyon sokan élnek ezzel, mivel mindenkinek jobb, és könnyebb, pl nem kell akár évekig bíróságra járni. Persze nyilván mindkét félnek bele kell mennie, és pénz is kell hozzá. Miért kellett ismét bizonyítanod, hogy az általad is birkának jelzett fideszesektől is van lejjebb?
tegnapelőtt 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem most fontosabb, hogy hol van Lakatos Márk?"


Szerintem hamarosan kaptok üzenetet az ügyvédjétől és pár hónap múlva ismét elszórhattok pénzt a perekre.

De legalább ismét nem az oktatásba vagy egészségügybe került vagy a rohadó vonatokba.

Köszönjük, hogy ismét jó helyre ment a pénz.

tegnapelőtt 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Újabb bizonyíték arra kérdező, hogy sötét vagy, mint az éjszaka. Ilyen ügyem már nekem is volt, 6 éve. Mentem át gyalogátkelőhelyen, az autós pedig épphogy nem bírt megállni és nekem jött. Belilult a vádlim, pár hétig fájt utána. Mivel a helyszínen éreztem, hogy nincs nagy baj, de mégis csak gyalogátkelőhely, a csávónál pedig volt pénz, ezért lerendeztük ott. Miért kellett volna nekem rendőrségi ügybe, meg bírósági tárgyalásba belefolyni emiatt? Csak magamnak csináltam volna plusz problémákat. Látszik kérdező, hogy semmit nem tudsz.
tegnapelőtt 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy 5-ös is írta, rengeteg ilyen eset van. Apósom ütközött egy motorossal pár éve így. A motoros az egyik irányból jött az úton és nem figyelt, apósom a zebrán a másik irányból és ő se figyelt, nem is szállt le a bicikliről ahogy szabályosan kellett volna.

A motoros megfizette a kárt, vagyis megcsináltatta a biciklit, apósom meg szerencsére nem sérült meg nagyon súlyosan - bár 8 napon túli volt az arcán, karján, lábán a sok lila folt.

A motoros vállalta volna a rendőrségi eljárást, apósom nem akarta az ügyet fokozni. Egyrészt feleslegesnek tartotta, másrészt ha ő óvatosabb akkor sem történik meg a baleset.

Éppen így volt barátunknak is biciklis "gázolása", ahol próbálta rábeszélni a biciklist, hogy beviszi a kórházba vagy hívjanak rendőrt - a kerékpáros nem akarta. Inkább ment volna a dolgára. A kerékpárnak nem lett baja, a lába sérült kicsit, az meg meggyógyult szerinte.

Bedobsz egy ilyen mesebeli szöveget - te se tudod, hogy valójában mi történt - és várod a csodát, hogy majd mindenki felháborodik.

Elég átlátszó ahogy próbáljátok terelni a figyelmet lakatos Márk, Osváth Zsolt és a még nem is ismert szereplők pedofil ügyeiről.

tegnapelőtt 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!