Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterben nektek nem...

Magyar Péterben nektek nem sok a red flag?

Figyelt kérdés

1, Szerintetek nem undorító, ha valaki a saját feleségét, a gyerekei anyját titokban lehallgatja, majd ezzel zsarolja?


2, Szerintetek nem árulás az, aki odasz.rik, ahonnan evett és elárulja az eddigi pártját?


3, Magyar Pétert hosszú évekig semmi nem zavarta a Fideszben és jók voltak a milliók, amíg ment a szekér?


4, Hogy léphet szövetségre azzal az Ursula Pfeizer von der Leyennel, aki olyan, mintha egy amerikai ügynök lenne és sms-ben rendeli meg a vakcinákat, ráadásul az orosz-ukrán háború előtt rendelt be Usából gázt?


5, Ha Ursuláékkal szövetkezik, akkor szerintetek ha miniszterelnök lenne, nem engedné be a migránsokat?


6, Nem állna be a sorba és küldene mindenféle támogatást Ukrajnának?


7, Nem szolgálná ki teljesen a gender őrületet?


Gondolkozzatok már emberek, van sok normalitás és magyar párti párt is, mint a Mi Hazánk. Ők nem a saját zsebüket tömnék és nem is hódolnának be senkinek. Nézzetek meg egy Toroczkai beszédet a youtube csatornáján, ajánlom mindenkinek, a legtisztességesebb politikus.



tegnapelőtt 17:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20: nyugi, te is.
tegnapelőtt 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
35%
Nekem mindegy csak váltsa le a fideszt
tegnapelőtt 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
51%
a bolondnak mindegy
tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#21

Mivel nem tudsz olvasni, így csak ismételni tudom magam.

Tényeket írtam le. Sőt, sok esetben még a múltból is kiemeltem, hogy mely események mutatnak arra rá, amit állítok, pl. Kína hatása az országunkra covid alatt.


Ez nem propaganda, hanem a valóság. Nagyon elborult lehet az elméd, ha te már a valóságot is propagandának képzeled.

tegnapelőtt 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
49%

24: ha nem tudok olvasni akkor hogy reagáltam a baromságaidra? :D

értelmes vagy xD

te csak egy rakás atlantista, ukrántalpnyaló marhaságot fröcsögtél össze, amik szerinted tények. hangsúlyozom szerinted.

tegnap 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
35%

#25

Jujj, valaki sosem hallott a funkcionális analfabéta kifejezésről. Kicsit se ciki. :DDD


Nem, amúgy semmi atlantista vagy ukránpárti kijelentés nem hangzott el. Még a saját álláspontomat sem tartalmazta a komment, direkt figyeltem, hogy kizárólag tényeket említsek.

Ha szeretnéd a személyes véleményemet, akkor elmondhatom, de az tényleg eltér a fentebb említett tényektől.


És azért mert te nem tudod felismerni azt, hogy valami tény, attól még az tény marad. Hiheted, hogy a Föld lapos, de a valóságban a Föld alakja nem a hited szerint fog változni.

tegnap 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
26: akkor ez azt jelenti hogy te magad sem érted hogy mit jelent amit írsz, most már minden világos. ezek szerint itt egyedül te vagy a funkcionális analfabéta. kicsit se ciki. :DDD
tegnap 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Meg ha nem is szimpatikus teljesen kire szavazzak ? Valamelyik 1-2-3-4-5 %os kis partra akik tippre nem sok vizet zavarnak?
tegnap 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Sőt egyebkent ezek közül a kis ellenzéki pártok közül még jelenleg ha jól emlékszem sem a DK sem a Mi Hazánk sincs olyan hu de nagyon messze az 5 % parlamenti küszöbtől. Akár meglepetés is lehet...
tegnap 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
54%

1. Azt lehet bírálni, hogy titokban hangfelvételt készített arról, amikor a felesége, a hivatalban lévő igazságügyi miniszter kijelenti, hogy a hatalom az ügyészség révén manipulálja a végrehajtó-maffia ellen zajló büntetőeljárást. Viszont felajánlotta a volt feleségének, hogy hozzák együtt nyilvánosságra a felvételt. Erre Varga nem volt hajlandó, így Magyar egyedül hozta nyilvánosságra.


2. Magyar pontosan ugyanannyira sz*rt oda, ahonnan evett, mint Orbán. Szerinted nem árulás az, hogy Orbán Soros-ösztöndíjból tanult Nyugat-Európában, Soros-segítséggel hozta létre a pártját, majd a kilencvenes évek második felében rájött, hogy nem is annyira szereti Sorost? Nem árulás, hogy liberális volt, a Liberális Internacionálé alelnökévé is megválasztották, majd rájött, hogy nem is annyira liberális, át is vitte a pártját az Európai Néppártba? Nem árulás, hogy az Európai Néppártot is elhagyta? Nem árulás, hogy egykori antikommunistaként egy csomó volt kommunista ügynök kapott fontos tisztséget a Fidesztől? Vagy mondjuk Bayer Zsolt, Bencsik András és társai esetében nem árulás az a tucatnyi 180 fokos fordulat, amit bemutattak?


3. A hatalom tudja jól, hogy sokaknak van elegük a rendszerből, ezért elég bőkezűen osztogatja a pénzt bizonyos szint felett. Ez sokak lelkiismeretét megnyugtatja vagy elaltatja egy időre. De ez a módszer sem 100%-os, mint az ábra mutatja.


4. Magyar Péter Ursula von der Leyenékkel való kapcsolata szerintem is szorosabb a kelleténél. Leyenék ugyanolyan korruptak, mint a többi európai politikus, csak még impotensek is.


5. Kizártnak tartom, hogy Magyar beengedné a migránsokat. A Fidesz lassan tíz éve azt hazudja, hogy rajta kívül mindenki beengedné a migránsokat, még a határkerítést kezdeményező Jobbikról is azt állította, hogy lebontaná a határzárat – a sok tájékozatlan ember pedig benyelte.


6. Ukrajnának a Fidesz-kormány is számtalan támogatást megszavazott, sőt számtalan támogatást küldött. Úgyhogy értelmetlen a kérdés.


7. Mivel Magyar Péter jobboldali, nyilvánvalóan nem nyílna tér a genderőrületnek.


+1 Én a Mi Hazánkat sokkal veszélyesebbnek tartom az országra nézve, mint Magyar Pétert. A Mi Hazánk eljátssza a nemzeti radikális szerepet, miközben a Benjamin-báb kormányzattól függ. Ha nem így volna, akkor Dúró, Novák és Toroczkai kapcsán ugyanúgy jönnének a mocskolódó cikkek, a hazug lejárató kampányok Terry Black-féle melegorgiákról, nyugdíjasverő kommandóról, ahogy a Vona vezette Jobbik idején tapasztalhattuk. Ezzel szemben a Mi Hazánk politikusai Fidesznek tetsző törvénytervezeteket nyújtanak be, rendszeresen szereplési lehetőséget, nemegyszer címlapos interjúkat kapnak a Fidesz sajtójában. Nekem az is gyanús Toroczkai személye körül, hogy a 2006-os eseményeket gyanúsan simán megúszta, miközben emberek tucatjainak karrierjét törték derékba. Én valószínűnek tartom, hogy ügynök.

tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!