Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vártak 4 napot Lakatos...

Miért vártak 4 napot Lakatos Márk ügyében? Miért csak azután történt bármi, miután elhagyta az Országot?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire összefonódik a jobb és baloldali média, vagy csak mindkettőhöz voltak olyan szálak, amik megmentették és hagytak neki időt?

Mi lehet a háttérben?



ma 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hogy megmentsék. Fidesz, DK, Tisza mind egykutya, a háttérben összejátszanak.
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ez az eset most sokmindent bizonyított. A valóban független média foglalkozott az üggyel, és egy valóban független politikai influencer, nevezetesen Ábrahám Róbert kezdi átütni a gátat. És ez nem csak Lakatosról, vagy akár Osváthról szól. Ebbe nagyon sokan bele fognak bukni MZP-n keresztül a cinkosként hallgató FOS (Független Obbjektív Média) munkatársain át a CIA pénzén függetlenkedő influencerekkel bezárólag.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Én is így látom.

Szó szerint ez döbbenetes!

Szerencsétlen kiakadt, hogy az várható volt hogy a teljes baloldali média hallgat, de mivan a jobb oldali médiával?!

És ők is hallgattak amíg tartott a teljes irányított hírzárlat.

Kicsit olyan érzés fogott el mint a mátrix filmbe, hogy lehet teljesen más a valóság mint amit gondoltam?

Lehet sokkal rosszabb mint szt bármikor is képzeltem volna?!

ma 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Talán ha Ábrahám Gyerekeimazthallgatjákhogyazapjukb.zi Róbert nem hazudna úgy, mint a vízfolyás, akkor talán komolyanvették volna a "tudósítását".
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!