Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Herczegh Márk újságírót egy...

SzocdemOliver kérdése:

Herczegh Márk újságírót egy nyugat-európai lapnál is megvédték volna a főnökei azután, hogy egy Origot megszégyenítő, magyar sajtó történetének egyik legmocskosabb és legaljasabb cikkét írta meg a Demokratikus Koalíció elnökéről?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről van szó: [link]

A címe: A paprikajancsi visszatér 3 – Feri nem megy a kutyák közé


Még nem törölték ezt a cikket, sőt, kiállt a 444.hu vezetősége Herczegh Márk mellett:

"„Herczegh Márkot nem tervezzük kirúgni”

A mai cikket jegyző Plankó Gergő, a 444 munkatársa ezután arról ír:

„Herczeg Márkot természetesen nem tervezzük kirúgni, ajánljuk inkább mindenkinek további írásait is, például a Rényi Pál Dániellel közösen írt, Legyőzhetetlen Orbán Viktor pártállami kampánygépezete című cikkét, vagy a nemrég megjelent publicisztikáját az orbánista realizmusról.”"



[link]



júl. 8. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Nem védték volna meg, mert Nyugat-Európában az újságíró szakma kiveti magából az ilyeneket
Megvédték volna, szerintem Nyugat-Európában nincs következménye semmilyen gyűlölködésnek
3 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Frissítés! A Demokratikus Koalíció elnökét gyalázó cikk nem került törlésre a 444.hu oldalán, viszont fizetőssé tették, így csak a legelejét lehet elolvasni a cikknek.


Ennyi következménye lett az esetnek, látszik hogy nem büszkék már annyira Herczegh Márk írására.

júl. 8. 08:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kanyarban nincs a legmocskosabb és legaljasabb cikkek versenyében.
júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cikk kicsit erős volt a 444-től, azt aláírom, én is érdekesen néztem, miközben olvastam a cikket. Nem volt megszokott a hangnem, én is kicsit nyersnek éreztem. De gondolom, te nem olvasol mandinert meg metropolt meg vadpajtikat, szerintem ezért érezheted úgy, hogy ez a cikk mocskos és aljas volt a magyar médiában.
júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!