Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy a...

Mit szólsz hozzá, hogy a TISZA párt alelnöke egy ujjtöréssel és kéztöréssel fenyegetőző fickó?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 22. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Nem lep meg a TISZA párt eddigi vezetői alapján.
Ezen most ledöbbentem, megrendült a bizalmam a TISZA-ban.
Ilyen vezetőkre van szükségünk, hajrá TiSZA!
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A politikában nem példaképekre szavazunk, hanem (jobb esetben) programokra, (rosszabb esetben) vezetőegyéniségekre, akiknek egyet tudunk érteni elképzeléseik nagyobbik részével. Egyszóval hidegen hagy, hogy 10 évvel ezelőtt felindulásból mit cyberbetyárkodott ez a tag.
júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Egyszer egyszer még elnézzük ezt, de az, hogy ennyi agresszív ember mögé álljunk be, az már nem fér bele sok ember értékrendjébe, párttól függetlenül. Én nem verek senkit, nem fenyegetőzöm, nem vagyok agresszív a gyerekeimmel, senkivel, akkor hogyan tudnék azonosulni egy agresszív (bántalmazó akár) személlyel? Akinek ehhez van gyomra, annak hajrá
júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
A sz@r a sz@rt vonzza!
júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
kicsit sem érdekel
júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi bőven belefér, ez csak egy komment. Kubatov után? Akinek Vizovickivel van fotója? Orbán után?? Mégis ki a gcit érdekel egy komment? Ha 1000x1000 ilyet kommentelne is telibe sz4rnám. Inkább nézzük meg miért rohad a kórház, az iskola, a gazdaság, a szoc helyek. Miért nem rakta rendbe Orbán ha ez a dolga???? Ezért kapja a 6 misit/hónap. Ezekhez képest mit számít egy csunyi-munyi komment. Pfuuu ha ilyet még nem láttunk az interneten. waoooo
aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!