Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a pletyka igaz lehet, hogy...

Az a pletyka igaz lehet, hogy ez a Magyar Péter nevű fickó, még mindig a Fidesz embere, csak azt kapta feladatként, hogy trollkodja szét az ellenzéket?

Figyelt kérdés

jún. 11. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Egy újabb HOAX, amit fel lehet rakni a magyar politika polcaira.

Nem valószinű, hogy valaha is megtudjuk az igazságot ezzel kapcsolatban. De sajnos, a polc már tele van ezekkel a HOAXokkal.

jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Persze 30%+-t szerez egy trollpárt, ne ezzel nyugtassátok magatokat fideszesek...
jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy,hogy igaz e vagy sem, a végeredmény az,hogy megsemmisítette az ellenzéket. A kérdés az,hogy ez a fidesznek így rossz e,mert végül is megsemmisült a számára kedves ellenzék. Csak abban az esetben lehet a fidesz számára ideális Magyar Péter, ha Gyurcsány helyébe lép és ugyanúgy csak megosztani tudja az ellenzéket és nem leváltani.
jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

#3.

Fidesznek jó, ha hazahozza az EU-s pénzeket.

De nem tudja megosztani vele a szavazókat, a Varga Judit ügye sem érdekelt kb. senkit pár fidernyákon kívül, itt érvényesül a kígyó saját farkába harap elv. Ezért is volt sikeres a Tisza, mert nem tudtak ellene fellépni kampányban...

Amúgy azzal nyert leginkább a Fidesz, hogy a Momentum nincs az EP-ben és azzal nagyot vesztettünk mi állampolgárok. De remélem ezt a vonalat viszi Tisza is majd...

jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

4, az EUs zsék hál Istennek, már annyira blokkolva vannak, hogy nem egy magyar szavazaton fog múlni a feloldásuk.

Ráadásul egy ilyen szitu után, az EP-ben is hamar borulna a trójai faló bili és más megoldást keresnének. A jogállamisági eljárás új szakaszába fog lépni.

jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem fogtad fel a hangfelvétel jelentőségét. Magyarország a kígyók szorításába került 2010 óta. Nagy baj van, keress rá: Geri Tibor. 2012 óta tevékenykedik, és alatamasztja a hangfelvételt: ez egy bűnszervezet.
jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

#6.

Belenéztem a videójába, azt mondja amit mindenki tud kb.

De Magyar Péternél csak nem tudja jobban a rendszert, aki 10 évig NER tag volt és olyanokat is tud, amiről csak a Fidesz belső emberei.

Valószínűleg nem kell neki a kezét fogni, hogyan tegye tönkre azt a rendszert, amit belülről ők építettek fel...

jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a fidesz küldte volna, de ettől függetlenül nem látom rajta hogy olyan sokmindemben nem értene egyet a fidesszel, így mint aki a rendszert 14 évig szolgálta, én nem bízom meg benne
jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Milliárdokat égettek el, ahogy ő mondta hogy csapágyasra hajtotta magát a fidesz hogy ne veszítsen ellene. Szóval voltak kétségeim de én is voltam a rendszer része, NER-es körökben. El tudom képzelni hogy nála is betelt a pohár és nem bírta el tovább ami ott folyik. Pláne ha még át is baxák. Az ilyen emberben nagyobb gyűlölet tud halmozódni irántuk mint aki külső szemlélő. Tudom magamról. Szóval így tudom elképzelni őt is. Őszinte ember, tényleg.
jún. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Műmese.
jún. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!