Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vádolnak már most előre...

Miért vádolnak már most előre a keményvonalas ellenzéki ismerőseim, hogy én (és a hozzám hasonlóan gondolkodók) lesznek a hibásak, ha 2026-ban is a Fidesz és csicskapártja nyer a választáson?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy az erőviszonyok a mostanihoz hasonlóak maradnak mind az ellenzéki térfélen, mind a Tisza-Fidesz vonatkozásában.


A Fidesz eltakarodását kívánatosnak tartom, de nem bármi áron - elnézve Magyart, ezt az egykori fideszes kitartott pojácát, minden bizonnyal cseberből vederbe esnénk. Forma 1-es példával élve: 2021-ben felrobbant a semleges szurkolói tábor, amikor Verstappen megtörte Hamilton évek óta tartó egyeduralmát, azóta tudjuk, mi a helyzet.


Én a 2RK-ra fogok szavazni, mert ők állnak legközelebb a meggyőződésemhez, világnézetemhez. A többi ellenzéki szavazó előtt is adott a lehetőség.


Mégis miért nekem kellene a sok prolihoz (már bocsánat) alkalmazkodnom? Ők akarnak valamit (a Fidesz bármi áron történő leváltása), tehát evidens, hogy ők fognak alkalmazkodni hozzám. Ha pedig mégsem, akkor majd ők isszák meg a fafejűségük levét.


ma 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

"evidens, hogy ők fognak alkalmazkodni hozzám"

Ezt hogy érted? Miért lenne evidens, hogy bárki alkalmazkodni fog pont hozzád?

ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra szavazol, akire akarsz, mint mindenki más.

Ha az ismerőseiddel van bajod, érdemes velük megbeszélni.

Alkalmazkodni viszont se neked nem kell hozzájuk, se nekik hozzád.

ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tökjó, én is 2RK-ra szavazok makd, csak nekem még előbb fontosabb a fidesz elzavarása. Sajnos ezt Vonáéknak is be kell látniuk és pont ez a jó, hogy be is látják. Lassú szakmai építkezés... így kell, így a jó.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!