Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisza-fanok, guglizás nélkül...

Tisza-fanok, guglizás nélkül meg tudnátok említeni 2 embert a Tisza pártból?

Figyelt kérdés
ma 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok Tisza fan, szavazójuk én nem leszek, de 2 embert, még nekem is sikerült:

Magyar Péter, Tarr Zoltán. De, ha már 3-at kérdeznél, na azzal bajban lennék.

ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Magyar Péter és Dr. Kulja András.
ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzocdemOliver ***** válasza:
29%

Az elvakult tisza-hívők azt se veszik észre, hogy az EP-ben ismét oroszpárti döntést hozott a Tisza: tartózkodtak, amikor a 35 milliárd eurós hitelről kellett szavazni Ukrajnának.


Olvasom az EP Magyar Péter-féle csoportjának botrányos magatartásáról szóló mentegetőzést a "függetlenista"-magyarpéteri lakájsajtóban, ahol egyebek között az "lett mondva" Magyar nertárs által, hogy "(a tartózkodásról való) döntésünkről előzetesen tájékoztattuk az Európai Néppártot".

Hát nem "kedves"? Mintha bármi relevanciája volna annak, hogy "zeurópainéppártot" értesítik az oroszok vérengzését támogató "tartózkodásukról", illetve Magyar Péter WC-be történő távozásáról a szavazás alatt. Nem, neki(k) nem Weber elvtársuknak van jelenteni valójuk, hanem annak a másfél millió embernek akik bejuttatták őket az EP-be, de nem azért, hogy hazánk megtipróját, az Orosz Birodalmat támogassák, hanem azért, hogy a magyar nép becsületét próbálják meg visszaszerezni.


Felháborító, amit Magyar Péter már sokadjára művel, átgázolva a rá szavazó jóhiszemű emberek becsületén is.


Soha, de soha nem fogom szavazatomat Magyar Péterre és szektájára adni. Magyar Péter, Tarr Zoltán és EP-képviselő társai szégyelljék magukat!

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyar Péter, Tarr Zoltán, Dr. Kulja András, Radnai Márk.

Nem vagyok Tisza fan, csak jobb híján fogok rájuk szavazni. Ha.

ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!