Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ez komoly, vagy elértette...

Most ez komoly, vagy elértettem a helyzetet? Úgy hallottam a Tisza megelőzte a Fideszt?

Figyelt kérdés
Előrébb van, több lenne a szavazati % ..

ma 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Jól értetted
ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy közvélemény-kutatás ezt mérte. [link]
ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Két friss kutatás is ezt hozta ki. De még a régebbiek is már azt mérték, hogy fej-fej mellett voltak.
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Akkor sajnos muszáj lesz nekem is a Fideszre szavazni.

a globalista bábbal végleg oda lenne Magyarország.

Még az is meglehet hogy mi leszünk az újabb öngyilkos Ország az usa érdekei miatt.

Nagyon sajnálom, hogy ennyire tudják dróton rángatni az embereket.

ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha ez így van, akkor én is így teszek, ahogy a 4-es. Eddig Mi Hazánkos voltam, de ha a Fidesznek kell a segítség, akkor megkapják a szavazatomat.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
A fideszesek szerint nem szabad hinni ezeknek a felméréseknek, mert hazudnak. Kár, hogy már a fideszes megrendelésű felmérés is ezt mutatja 😂😂😂😂😂😂😂😂
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

#6-osnak: tévedsz, a Fideszes megrendelésű felmérések nem ezt mutatják:


[link]


😎🤣

ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Még ez is azt mutatja, hogy egyre csak erősödik a Tisza, miközben a Fidesz folyamatosan gyengül.


Nézőpontnak aztán lehet hinni, ahol konkrétan Megafonos pártcsicskák szakértenek. Tarlós győzelme nem kétséges!🤣🤡

ma 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Tök vicces hogy az ötös számú válaszoló egyetért a saját, előző 4-es számú válaszával:D egy értelmes ember mindig egyetért a saját véleményével:D
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Tök vicces, hogy még mindig vannak fogyatékos felhasználók, akik szerint az egész oldalon 1 db 2 pipás van.

Nesze b@zd meg!


[link]

ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!