Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Balázs komoly támadási...

Orbán Balázs komoly támadási felület a Fideszen. Nem kéne lemondania, hogy megmentse a Fideszt?

Figyelt kérdés
Pont most jön okt.23., ami elég kényes ünnep a fidesz számára jelenleg. Tudom hogy fontos ember, de a párt maga fontosabb szerintem.
ma 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy kinek fontos a párt. Nekem nem.


Különben - szerintem - ő nagyon jól tudja, hogy miért beszéltet ilyeneket a másik Orbánnal.

ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fsms ***** válasza:
65%
Egy normál országban már a miniszterelnök is lemondott volna.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne lemondania, hagy csökkenjen a fidesz népszerűsége
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kárörvendő énem azt mondatja, hogy maradjon csak. Minél többször nyilvánul meg OV politikai igazgatójaként, annál többet árt a Fidesznek.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog ez érdekelni már egy hónap múlva sem.
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem magától mond ő ilyeneket. Valószínűleg úgy gondolja a főnöke, hogy ezzel lehet szimpatizánsokat szerezni valahonnan. És ha ő ezt így gondolja, akkor - valószínűleg - így is van.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!