Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ez komoly hogy Magyar...

Most ez komoly hogy Magyar Hírek főtéma Magyar Péter nemi szerve?

Figyelt kérdés
Meganfonosok szerintem már magukat égetik. Azt azért hozza tenném, hogy nagyon zavar hogy az adóforintok erre mennek el.
ma 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
OV farkára már senki sem kíváncsi...
ma 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a videót, szerintem a zsebében keresett valamit, nem azt fogdosta. Amúgy nem védem, mert nem szimpatikus, de ez belemagyarázás.
ma 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Idáig süllyedt a média Magyarországon, 2024-ben, hogy egy elvileg keresztény konzervatív csatorna speciális hírműsorában azt mutogatják főműsoridőben, hogy egy képviselő turkál a zsebében, miközben jó sokszor elmondják különböző kontextusokban, hogy pénisz.
ma 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Arra bezzeg senki sem emlékszik, amikor a 90-es években, ha Orbán bevonult valahová, vagy végigsétált valahol, akkor a jobb keze hol volt es mit csinált. Nem egyszer, hanem mindig. Egyszer (talán 95-96-ban) összevágtam egy 45 perces videót a TV hiradóiból amikor bevonult valahová, vagy találkozott valakivel, vagy kiszállt egy autóból, 15-20 mp-es "pillanatok" a fxszvakarásairól - pedig akkoriban még nagyon nehéz volt, csak VHS volt, nem videoszerkesztő programok.

Meg mi van a nyelvelésével? Ja, az nem az, aminek látszik.

ma 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
#5 Érdemes lenne azt a videót digitalizálni.
ma 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
OMG. Még van ember aki tud azonosulni a Fidesszel.
ma 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgy bizony, itt tart 2024-ben a fideszes média. Megmutatják a kormánypárti propagandisták, hogy nem tudnak olyan mélyre süllyedni, ahonnan ne lenne még lejjebb.
ma 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Varga Juditra lennék kiváncsi, amikor hazamegy ez a nő a gyerekeihez és esetleg bekapcsolja a TV-t és azt látják, hogy a média mit tesz az apjukkal, mit mond nekik ez a nő?

Ez a családbarát Magyarország?

ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!